Konya Düğün Fotoğrafçıları

O günün hatırasını yıllar sonraya taşıyacak düğün fotoğraflarını emanet edebileceğin en iyi Konya düğün fotoğrafçıları Düğün.com'da! Tek bir tıkla, tüm fotoğrafçıları ve çalışmalarını incele, fiyat teklifi iste ve sana en uygun Konya düğün fotoğrafçısını kolayca seç!

33 Firma Listeleniyor

Meram

Beştaksimbir

2014 Yılından bu yana edindiği tecrübeler ışığında , her gün daha iyiyi hedefleyerek , sizlerin en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek adına , işini sevgiyle yapan bir oluşumdur. Doğanın renkleri ,...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

24 6

Meram

Ekinoks Photography

Düğün fotoğrafçılığını sanatsal bir bakış açısı ile icra etmek için varız. Sizin istekleriniz bizim tecrübelerimizle birleşecek, her şey karşılıklı istişare usulü ile planlanacak ve ömrünüzde sadece..

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%30 23 7

Selçuklu

Vera Cengiz

Özgür zaman, özgür mekan mottosuyla hareket eden ekibimizle hiçbir sınırlama olmaksızın en özel gününüzü size hatıra bırakıyoruz. Kahkahanızdan gözyaşınızdaki detaya kadar ilgilenen ekip ruhuyla siz..

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

82 8

Selçuklu

Tiktak Fotoğrafçılık

8 yıldır profesyonel ruh ve tecrübeli ekibimiz ile her zaman hayallerinizin peşinden koştuk. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Unutmayın; ölümsüz olan tek şey merceğe baktığınız anda ki...

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

8 11

Selçuklu

Ali Başkaya

Benim gibi evlenmeye hazır olduğunu düşünüyorsan, rahatla ve birbirimizi daha iyi tanıyalım :) Sizden haber almayı ve hayatınızın en önemli günlerinden biri için vizyonunuzu ve arzularınızı anlamayı..

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

%14 64 8 22

Meram

Güngör Pehlivan

“Her şey Aşk ile başlar” mottosuyla yola çıkan, en mutlu gününüzde, fotoğraflarınızı aşkla çekebilecek, zarif güzelliğiniz ve hayalleriniz objektifimize yansıyacak. Fotoğraf bir bakış açısıdır, her...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%37 17 6

Selçuklu

Stüdyo Meyra

Özel günleri sıradan poz anlayışından çıkartarak, yeni neslin artan beklentilerine cevap verebilmek amacıyla Konya’nın gelişen bölgesi olan Yazır’da 2017 yılında açıldık. Fotoğrafçılık anlamında...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 20 8

Selçuklu

8K Medya Reklam Ajansı

20 yıldır fotoğraf & video alanında kurumsal ve bireysel organizasyonlara imza atan Yıldırım AYDIN, hem Video hem fotoğraf sanatçısı ve hem de kurgu-montaj-editleme kimlikleriyle hizmet vermektedir...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

41 12 15

Selçuklu

Foto Onur

40 Yıllık deneyimimiz ile mutluluğunuzun mimarı olmaya devam ediyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran kalitemiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti.

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

HEDİYE 21 6

Selçuklu

Flu Çekim

Süslü cümlelere hiç gerek yok. Bu hayatta bir kere evleniyoruz sonuçta. Gelin o güzel gününüzden geriye harika anılarınız kalsın. Buyurun gelin farkımızı görün

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

19

Meram

Ve Evleniyoruz

Sıradanlığa karşı çıkıp merakı ve yaratıcı düşünmeyi öncelikle kural olarak belirleyen bir ekip olarak diğer firmalara göre farkımızı ortaya koyarak sizler için en iyisini düşünüyoruz. Çılgınlar gibi.

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

23 2

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğrafı Çekimleri İçin Öneriler

Düğün fotoğrafı çekimi için farklı fikirler arayan çiftlerdenseniz konsept fotoğraflar çektirebilirsiniz. Konya’da düğün fotoğrafı çektirebileceğiniz yerler konusunda anlaşacağınız düğün fotoğrafçısından yardım alabileceğiniz gibi belirlediğiniz bir yer varsa mekan konusunda fotoğrafçınızı siz de yönlendirebilirsiniz. Fotoğraf konsepti olarak, yolculuk teması üzerine bir fotoğraf kurgusu düşünülebilir. Örneğin, vintage minibüs, eskitme bir bavul ve bavulun içinde görünen polaroid fotoğraflar oldukça şık ve farklı düğün fotoğrafları ortaya çıkmasını sağlayabilir. Lunapark düğün teması da çiftlerin sıkça tercih ettiği çekimlerden biridir. Eşinizle birlikte çarpışan arabalarda, atlı karıcada ya da dönme dolapta romantik pozlar verebilirsiniz. Kış aylarında yapılacak bir fotoğraf çekiminde ise tarihi mekanlar kullanılabilir. İç mekan çekimlerinin en çok tarihi mekanlara yakıştığını söyleyebiliriz. Tarihi mekanlarda vintage fotoğraf çekimleri oldukça şık olabilir.

Düğün Fotoğrafçınıza Bunları Sorun!

Düğün fotoğrafçınıza karar vermeden önce soracağınız soruların bir listesini yapmalısınız. Böylece hiçbir detayı atlamadan planlama yapabilirsiniz. Örneğin, ne tür fotoğraflar çekiyorsunuz sorusu yönelterek fotoğrafçının çekim tarzını öğrenebilirsiniz. Bir diğer soru fotoğraf çekimi için kullandığı ekipmanların neler olduğu olabilir. Bir fotoğrafçının profesyonelliği kullandığı ekipmanlarla doğru orantılıdır. Fotoğraf albümünü nasıl oluşturduklarını ve size nasıl teslim edeceklerini de sormayı unutmayın. Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz “Düğün Fotoğrafçınıza Sormanız Gereken 10 Soru” adlı makalemizi inceleyebilirsiniz. Konya’da düğün fotoğrafçısı ararken alacağınız fiyata nelerin dahil olduğunu detaylıca öğrenmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca fotoğrafçılardan düğün fotoğraf paketleri olarak fiyat alarak çok daha uygun maliyete anlaşma sağlayabilirsiniz. Fotoğrafçılardan ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın!