Konya Düğün Fotoğrafçıları

O günün hatırasını yıllar sonraya taşıyacak düğün fotoğraflarını emanet edebileceğin en iyi Konya düğün fotoğrafçıları Düğün.com'da! Tek bir tıkla, tüm fotoğrafçıları ve çalışmalarını incele, fiyat teklifi iste ve sana en uygun Konya düğün fotoğrafçısını kolayca seç!

Esnek sözleşme Mutluluk Atölyesi

Selçuklu

Mutluluk Atölyesi

2015 yılında Lina Film bünyesinde kurulduğumuz günden beri Mutluluk Atölyesi ailesi olarak düğün fotoğrafçılığında hizmet veriyoruz. Görsel ve plastik sanatlarda eğitimi olan bir ekibiz. Bu...

5.000 TL ve üzeri

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

2 yorum

59
6
1
İncele
Esnek sözleşme Brox Wedding

Meram

Brox Wedding

Brox Wedding ailesi olarak yolculuğumuza 10 yıl önce başladık. Aldığı işi en iyi şekilde yapmaya çalışan profesyonel bir ekibiz. Düğün fotoğrafçılığında verdiğimiz mobil albüm gibi hizmetlerle...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

10 yorum

%25 indirim
189
18
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Konya Düğün Fotoğrafçıları ve Hizmetleri

Konya, düğün fotoğrafçıları açısından oldukça zengin bir şehit. Düğün klibinden dış çekime kadar farklı konseptlerde hizmetler, şehirdeki fotoğrafçılar tarafından yeni evlenecek çiftlere sunuluyor.

Konya dış çekim fotoğrafçıları, şehirdeki firmaların büyük bir kısmını oluşturuyor. Ancak siz stüdyo çekimi yaptırmak isterseniz, bu hizmeti alabileceğiniz profesyonel firmaların da şehirde yer aldığını bilmelisiniz.

Şehirdeki düğün fotoğrafçıları genellikle çiftlere özel paket seçenekleri hazırlıyor. Bu paketlerin içeriği seçtiğiniz çekim ve albüm türüne göre değişiyor. Bu firmalar, çekim yaptırdığınız tarihten itibaren ortalama 4 hafta içinde fotoğraf, video gibi çekim kayıtlarınızı teslim ediyor.

Düğün tarihinizi yakınlarınıza hoş bir görselle duyurmak için tercih edebileceğiniz save the date çekimleri de Konya fotoğrafçılarından alabileceğiniz hizmetler arasında yer alıyor. Şehirdeki firmalar, bu hizmet kapsamında çiftlere fotoğraf ve video seçenekleri sunuyor.

Konya düğün fotoğrafçılarından talep edebileceğiniz hizmetler arasında trash the dress çekimi de yer alıyor. Kıyafetlerinizi kirletmekten korkmayacağınız bu çekimleri, düğün tarihiniz dışında başka bir gün içerisinde yaptırmanızı öneriyoruz.

Düğün günü, sabah saatlerinden başlayarak düğündeki ilk dansınıza kadar devam eden çekimlere düğün belgeseli adı veriliyor. Konya düğün fotoğrafçıları, bu özel günü unutulmaz kılmak için tüm gün çektikleri görüntüleri derleyerek düğün hikayesi videosu oluşturuyor.

Konya’da Dış Çekim İçin Uygun Mekanlar

Konya’da düğün fotoğrafı çektirebileceğiniz yerler konusunda birçok seçeneğiniz olduğunu bilmelisiniz. Bu konuda ister kendiniz araştırma yapabilir isterseniz de düğün fotoğrafçınıza danışabilirsiniz. Talebe göre 2-4 saat arasında değişen sürelerde gerçekleştirilen bu çekimler için Konya’da, ambiyansıyla etkileyen birçok mekan bulunuyor. Bu mekanlar arasında Japon Parkı, Meram Bağları, Şehitlik Anıtı, Mevlana Meydanı, Aşıklar Sokağı ve Alaaddin Tepesi öne çıkıyor. Özellikle Konya Sille düğün fotoğraflarını farklı ve tarihi bir alanda çektirmek isteyen çiftler için ideal.

Konya'daki firmalar arasından seçim yaparken adresleri yerine öncelikle çalışmalarına dikkat etmelisiniz. Çünkü şehirdeki fotoğrafçılar, şehrin her noktasında çekim yapabiliyor. Örneğin; Ereğli düğün fotoğrafçıları, Çumra'da; Selçuklu düğün fotoğrafçıları da Karatay'da çekim hizmeti verebiliyor. Üstelik Konya fotoğrafçılar çekim için şehir ve yurt dışına da gidebiliyor. O şehirde anlaştığınız fotoğraf ekibini Kapadokya, Salda Gölü gibi birçok farklı noktaya çekim için götürebilirsiniz.

Konya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Konya’da düğün fotoğrafçısı fiyatları çekim türü, paket seçenekleri, kullanılan ekipmanlar gibi etmenlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bu faktörlere de göz atalım:

Çekimin ne kadar süreceği, Konya’da düğün fotoğrafı fiyatlarında değişikliğe neden oluyor. Genellikle 2 saatlik dış çekimler en uygun fiyatlı düğün fotoğrafı seçeneği oluyor. Bu süre arttıkça fiyatlar da yükseliyor. Tüm gün süren çekimler ise en pahalı paketlerde yer alıyor.

Eğer talep ettiğiniz hizmetler arasında yalnızca dış çekim yoksa, düğün klibi gibi ekstra hizmetler de yer alacaksa bu durumda fiyatların daha da yükseleceğini bilmelisiniz. Özellikle konseptli çekimlerde ek ücret talep edilebiliyor.

Firmanın çekim sırasında kullanacağı ekipmanlar ve çekim sırasında görev yapacak eleman sayısı da fiyatların değişiklik göstermesine neden oluyor. Örneğin; drone çekimleri bazı firmalarda standart paketlere dahil edilirken kimi firmalar ise bunun için ek ücretlendirme yapabiliyor.

Eğer Konya dışında bir şehirde, hatta yurt dışında çekim yapılmasını talep ederseniz, bu durumda fiyatların yükseldiğini de bilmelisiniz. Çekim ücretine ek olarak, ekibin ulaşım ve konaklama masraflarını da sizin karşılamanız gerekebiliyor.

Seçtiğiniz firmanın marka değeri de fiyatların değişmesine neden olabiliyor. Eğer çok tanınmış ve ünlülerle çalışmış Konya fotoğrafçılarıyla çalışacaksanız daha yüksek rakamlarla karşılaşabileceğinizi de bilmelisiniz.

Konya düğün fotoğrafçılarıyla ilgili detaylara yer verdik. Bulunduğunuz sayfada, Konya’daki firmaları, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek, talep ettiğiniz hizmetler için fiyat teklifi alabilirsiniz.