Kırklareli Düğün Fotoğrafçıları

Benzersiz düğün albümleri ve profesyonel düğün pozları için Kırklareli düğün fotoğrafçıları listemizi incele; uzman ekiplerle özel fiyatlara anlaş!

Esnek sözleşme Ufuk Şumnulu Photography

Merkez

Ufuk Şumnulu Photography

Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra memleketime döndüm ve baba mesleğim olan fotoğrafçılığa başladım. Ufuk Şumnulu Photography adını 2014 yılında devraldığım stüdyoya vererek fotoğrafçılığa ilk...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

11 yorum

35
11
İncele
Esnek sözleşme Tefo Foto

Merkez

Tefo Foto

Merhabalar, Tevfik Benzet ben ; TefoFoto olarak 2018 yılından itibaren fotoğrafçılık ve video klip hizmetleri vermekteyim. 2004 yılında başlayan profesyonel fotoğrafçılık ve video klip hizmeti...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

11 yorum

58
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğraf Çekimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün fotoğrafları hayatınızın o en özel günü yansıtan karelerdir. Üzerinden yıllar geçse de içiniz rahat bir şekilde bakacağınız, gururla çocuklarınıza, dostlarınıza, akrabalarınıza, hatta torunlarınıza göstereceğiniz fotoğrafları çektirirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle dış çekim yaptıracaksanız, fotoğrafçınızın da sizi uyaracağı üzere, güneş ışınlarının dik bir şekilde indiği öğle saatlerini tercih etmemelisiniz. Bunun yerine daha yumuşak ışık elde edebileceğiniz sabah ve akşamüstü saatleri fotoğraf çekimi için ideal olacaktır. Bu sayede sert ışıktan dolayı yüzünüzde gölgeler oluşmasını engellemiş olursunuz. Bu, nişan dış çekim gerçekleştirecek çiftlerin de göz önünde bulundurması gereken bir konudur. Fotoğraf çekimlerinden bir diğer önemli nokta, poz vermek yerine, doğal davranmak olmalı. İçten bir kahkaha ya da duygusal bir bakış güzel bir fotoğraf karesi için yetecektir. Yani kendiniz olmanız, ayrıca abartılı pozlar vermeniz gerekmez. Elbette düğün fotoğraflarınız için fotoğrafçınız ile bir mizansen hazırlamadıysanız.

Kırklareli'ndeki firmaların adresleri doğrultusunda seçim yapmak yerine öncelikle çalışmalarına dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Fotoğrafçılar, şehrin her noktasında çekim yapabiliyor. Mesela Vize düğün fotoğrafçıları Lüleburgaz'da çekim yapabiliyor.

Hafif kilo sorunu yaşıyorsanız, düğün fotoğrafı çektirirken, fotoğrafçınıza dönük durmaktansa, 90 derecelik açıyla durmanız, fotoğraf karelerinde bir-iki beden daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Aynı şekilde kollarınızı bedeninizden ayrı tutacak şekilde poz vermek de, daha kilolu görünmenizi engeller. Dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarının vücut hatlarının daha kıvrımlı görünmesi için de bir önerimiz var: Eğer sağ ayağınızı, diğerinin önüne hafifçe atıp, vücut ağırlığınızı bu ayağınıza verirseniz, vücudunuz olduğundan daha kıvrımlı görünecektir. En güzel düğün pozları için daha fazla ipucuna ihtiyaç duyarsanız, makalemizi de okuyabilirsiniz.

Şehrinizdeki fotoğrafçıları oturduğunuz yerden zahmetsizce bulabilmek, düğün hikayesi fiyatları ve düğün fotoğraf paketleri hakkında fikir edinmek için bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Aradığınız kriterlere göre filtreleme yapabilir, beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri talep edebilirsiniz.