Z Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Z Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Z Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Z Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Z Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Z Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Z Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Z Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".


Z Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Z Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Z Fotoğraf ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Kişi istediği veya doğal mekan, harabe tarzı evler, yollar, orman."


Z Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Z Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Z Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Z Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Z Fotoğraf Hakkında

Düğün fotoğraflarınızın nostaljik mi olmasını istersiniz yoksa trend konseptlerde mi? Biz hâlâ karar veremedik diyenleri böyle alalım o zaman. 25 yıldır fotoğraf sektöründe Z Fotoğraf olarak faaliyet gösteriyoruz. Amacımız; sizin en özel gününüzü en güzel şekilde hatırlayabilmenizi sağlamak.

Öncelikle nasıl ve nerede fotoğraf çekilmek istediğinizi bize söylüyorsunuz. Arzunuza göre sabahtan başlayıp gecenin sonuna kadar süren çekimler ya da birkaç saatlik dış çekim yapabiliyoruz. Ardından belirlemiş olduğumuz konsepte uygun çekimler yapabilmek adına yer araştırıyoruz. Ankara’da düğün fotoğrafı çekilecek yerlerin yanı sıra farklı şehirlerde de çekimleri gerçekleştirebiliyoruz.

Ekibimizdeki herkesin kendi alanında profesyonelleştiğini de söylemek istiyoruz. Örneğin sadece ışıktan sorumlu bir kişi varken aynı zamanda poz vermenizi yönlendirecek arkadaşlarımız da var. Bu anlarınızı ölümsüzleştiren profesyonel fotoğrafçılarımız ile gününüz en az düğününüz kadar eğlenceli ve doğal geçiyor. Özellikle anı yakalamayı seviyoruz. Siz konuşurken ya da birbirinize bakarken defalarca deklanşöre basıyoruz. Yüzlerce poz arasından albümünüz için dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu fotoğraflar üzerinde de dilediğiniz renk çalışmasını yapabiliyoruz. Bize göre her rengin kendi güzelliği var. Bu yüzden çekimler esnasında, konsepte uygun renkleri kullanmayı tercih ediyoruz.

Temel ekipmanların dışında yan ekipmanlara sık sık yer veriyoruz. Dilerseniz drone ve Jimmy jib seçeneği ile her açıdan aşkınızı görebiliyorsunuz. Ayrıca aksesuar olarak da çanta, valiz, şemsiye ve balonu da sevdiğimizi söylemek istiyoruz. Fotoğraflarda sizin güzelliğinizin yanı sıra ortamın da güzel olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.
Sizin ise tüm bunların sonucunda yapmanız gereken tek şey bizden teklif almak. Ardından birlikte oturup, çekim gününüz hakkında detayları konuşabiliriz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.