Gelin Saçı ve Makyajı

Tarsus Gelin Saçı ve Makyajı

Tarsus Kuaför Kaan Teke

2.500 TL'den az

Tarsus Kuaför Cengiz

5.000-7.500 TL

Tarsus Saloon Bella

5.000-7.500 TL

Tarsus Prenses Güzellik Salonu

7.500-10.000 TL

Tarsus Kuaför Müjgan

2.500 TL'den az

Tarsus Kuaför Ahmet

2.500-5.000 TL

Tarsus Salon Ada

2.500-5.000 TL

Tarsus Kuaför Mega

2.500 TL'den az

Tarsus Türker Demiral

2.500-5.000 TL

Tarsus Saloon Erdi

7.500-10.000 TL

Tarsus Tarsus Kuaför Yusuf

2.500-5.000 TL

Tarsus Hair Erhan & Make Up Şebnem

7.500-10.000 TL

Tarsus Kuaför Soydan

5.000-7.500 TL

Tarsus Salon Vizyon İstanbul

2.500-5.000 TL

Tarsus Kuaför Esra

5.000-7.500 TL

Tarsus Salon Deniz Barış Kuaför

2.500 TL'den az

Tarsus Güneş Kuaför

2.500 TL'den az

Tarsus Kuaför Ceyda

2.500 TL'den az

Tarsus Halil Kuaför

7.500-10.000 TL

Tarsus Salon Taner

7.500-10.000 TL

Tarsus Boss Kuaför Akın Çağ

2.500-5.000 TL

Tarsus Aynur Gelinlik ve Kuaför

2.500-5.000 TL

Tarsus Kuaför Ali Örgün

2.500-5.000 TL

Tarsus Rahile Akbaş Beauty Center

2.500-5.000 TL

Tarsus Buse Kuaför Tarsus

2.500 TL'den az

Tarsus Figen Sertbolat

5.000-7.500 TL

Tarsus Nehir Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tarsus Kuaförleri ve Hizmetleri

Tarsus’ta kuaför seçeneklerini hemen hemen her semtte bulabiliyorsunuz. Özellikle de Akşemsettin, Altaylılar, Anıt, Caminur ve Eskiömerli’de güzellik salonlarının sayısı epey fazla. İlçenin turistik özelliği ve nüfus yoğunluğu sebebiyle çok sayıda düğün gerçekleşiyor. Mersin Tarsus kuaförleri bu sebeple gelin saçı ve makyajı için de sıklıkla tercih ediliyor. Alanında uzman ekiplerle profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Tarsus’ta kadın kuaförlerinin sundukları hizmetler arasında düğün öncesi bakım işlemleri de yer alıyor. Cildiniz ve saçınız için çeşitli bakım uygulamalarını yaptırabilirsiniz. Tarsus’ta güzellik salonları genellikle geniş alanlara sahip olduğundan saç, makyaj ve bakım bölümleri ayrı ayrı yer alıyor. Modern ve ferah ortamda konforlu hazırlık süreci yaşayabilmeniz için en az 3-4 hafta önce rezervasyon yaptırmalısınız.

Tarsus Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Tarsus gelin saçı ve makyajı için hizmet veren firmaların fiyat yelpazesine baktığımızda, her bütçeye hitap eden bir çeşitliliğin olduğunu görüyoruz. Birçok kuaför; saç boyama, röfle, balyaj, manikür-pedikür, kaş tasarımı, kirpik lifting gibi hizmetleri uygun başlangıç fiyatları ile sunuyor. Bu firmalar ile Akşemsettin, Şehitlertepesi, Anıt, Bahçe ve Caminur semtlerinde daha sık karşılaşabilirsiniz.

Tarsus’ta en iyi kuaförler arasında ekonomik hizmet veren alternatifler de mevcut. Bunun için gelin adaylarının sık talep ettiği gelin saçı ve makyajını tek bir paket ile sunuyorlar. Bu paketler içerisine başka hizmetler de eklendiğinde fiyatlar değişiklik gösteriyor. Tarsus’taki kuaförleri incelediğimizde daha çok hesaplı fiyatların talep edildiğini söyleyebiliriz.

Tarsus’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birçok kuaför Tarsus’ta çeşitli bakım ve güzellik uygulamaları sunuyor. Yaptırmak istediğiniz işlemlere sahip olan bir firmayı tercih etmelisiniz. Özellikle de gelin saçı ve makyajı için seçeceğiniz kuaför salonunun alanında uzman personellerle çalıştıklarından emin olmalısınız. Böylelikle kusursuz görünümünüz için profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Kuaförlerin hazırladıkları gelin paketlerinin içeriğini iyi incelemelisiniz.

Mersin gelin saçı ve makyajı firmalarının birçoğu hizmetlerini kendi salonunda veriyor. Fakat gelinler kendi evlerinde ya da düğün mekanlarında stressiz bir hazırlık yapmak isteyebiliyor. Sizin de tercihiniz bu yönde olacaksa, saç-makyaj ekiplerini belirttiğiniz adrese gönderebilen firmalara yönelmelisiniz. Eğer nedime grubunuzla hazırlanmak istiyorsanız, hizmet alacağınız salonun aynı anda kaç kişiye hizmet verebildiğini öğrenmelisiniz.

Tarsus Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Tarsus güzellik merkezlerinin birçoğu hem saç hem de makyaj konusunda uzmanlarla çalıştığından iki hizmeti de aynı anda sağlayabiliyor. Son trendleri takip eden ekipler size kataloglardan modeller öneriyor. Kısa saçlara sahip gelin adayları düğün günlerinde bir farklılık yaratmak isterlerse, kuaförler; çıt çıt, kaynak ve postiş gibi saç eklentileri ile diledikleri saç modelini yapabiliyor.

Kuaför salonları arasında el/ayak masajı, manikür-pedikür ve takma kirpik gibi hizmetleri gelin paketlerine ekleyen alternatifler de mevcut. Ayrıca saçınızın ve makyajınızın daha kusursuz görünmesi için keratin bakım ve cilt bakım uygulamalarını da sunuyorlar. Düğün öncesi işlemleriniz için de aynı kuaförle anlaşırsanız, indirimli fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. Prova hizmeti sayesinde düğün gününde nasıl görüneceğinizi önceden deneyimleyebiliyorsunuz.

Tarsus Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Tarsus Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Tarsus’ta gelin makyajı bütçe dostu rakamlardan başlıyor. Ekonomik hizmetlerden yüksek maliyetlilere kadar olan gelin makyajı için birçok farklı kuaför salonu bulabilirsiniz. Eğer direkt kuaför salonuna giderek hizmet almayı planlıyorsanız, daha makul fiyatlar ödeyebilirsiniz. Fakat makyözünüz ile evinizde ya da düğün mekanınızda çalışmak istiyorsanız, bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmak gerektiğini bilmelisiniz.

Makyözünüzün sizinle birlikte şehir ya da ülke değiştirmesi gerekiyorsa, bunun için ulaşım ücretlerini ve özel hizmet bedelini de düşünmelisiniz. Ayrıca istediğiniz makyajın türü de fiyatlandırma da etkili oluyor. Natürel ve hafif tonlarda yapılan standart gelin makyajları, kapatıcılığın yoğun olduğu ve özel tekniklerle yapılan porselen makyaja göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Tarsus Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları