Kuaför Cengiz

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Cengiz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Cengiz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Cengiz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Cengiz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Cengiz Hakkında

Her kadın düğün gününü güzelliğiyle taçlandırmak ister. Biz de bu durumun farkındayız ve kendinizi özel hissedeceğiniz birbirinden güzel hizmetler hazırladık. Sağlıklı güzellik ilkesiyle hayallerinize dokunan ekibimiz gerek saçınızı tasarlarken gerekse makyajınızı yaparken daima kaliteli ürünler kullanıyor. Hijyenik ve yeni ürünlerle cilt sağlığınızı korurken gün boyu kalıcılık ilk için ilk adımı atmış oluyoruz. Saçlarınıza da gereken önemi veriyor, değişiklik istediğiniz noktada doğal boyalar kullanarak tarzınıza ışık tutuyoruz.

Kuaför Cengiz çatısı altında nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyorsanız hemen açıklayalım;

Düğün hazırlığınız için kuaför arayışınıza son veriyor ve bizimle iletişime geçiyorsunuz. Bu aşamada aklınızdaki soruları yüz yüze yanıtlamak istiyoruz ve sizi salonumuza davet ediyoruz. Saç ve makyaj stilinizi belirleyeceğimiz bu görüşmelere katılmanız düğün günü zaman kazanmamız açısından oldukça önemli.

Belirlediğimiz tarihte bir kahve eşliğinde sohbet etmeye başlıyoruz. Her detayın birbiriyle uyumunu önemsediğimizden düğün konseptinizi, gelinliğin yakasını, duvak modelinizi ve saçınızda aksesuar kullanmak isteyip istemediğinizi soruyoruz. Verdiğiniz cevaplara göre birçok alternatif model sunuyoruz beğeninize. ‘’İşte hayalimdeki tasarım bu!’’ dediğiniz anda makyaj stilinizi belirlemek için çalışmalara başlıyoruz. Saç modelinizi belirlerken sorguladığımız detaylara seçtiğiniz saç tasarımını da ekleyip en doğru stili buluyoruz. Uygulama aşamasında daima en kaliteli ürünleri kullandığımızı bilmelisiniz.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz o büyük gün gelip çattığında size destek olmakla kalmıyor; dostlarınız ve aile üyelerinize de profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunabiliyoruz. Salonumuzun geniş ve ferah yapısı sayesinde aynı anda birçok kişiyi düğün için hazırlayabiliyoruz. Tabii bu hizmetimizden en verimli şekilde yararlanmak için bizimle önceden iletişime geçerek randevu oluşturmalısınız. Mersin gelin saçı ve makyajı imkanı sunan Kuaför Cengiz ekibiyle hemen iletişime geçmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Anıt Mah. 306 Sok. 4 Hacımolla Apt. Dk:1 Tarsus, Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.