Kuaför Ali Örgün

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Ali Örgün Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Ali Örgün Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Ali Örgün Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Ali Örgün Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Ali Örgün Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde güzelliğinizle ışık saçmak istiyorsanız; Kuaför Ali Örgün güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için doğru adres.

Gelin saçı makyajınız için size en iyi hizmeti sunabilmek için özenle çalışan ve işini tutkuyla yapan bir ekibe sahibiz. Bu profesyonel ekibimizle size kaliteli hizmet verebilmek için sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Sektörde kendimizi daima geliştirmek için son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanlarda son teknolojilere başarılı bir şekilde adapte oluyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınızın hazırlıklarında öncelikle sizin beklentilerinizi tam olarak karşılamaya çok özen gösteriyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizden hayallerinizdeki gelin saçı ve makyajına dair tüm bilgileri öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak, sizin içinize tam olarak sinecek bir görüntüye ulaşmak için çalışıyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size en çok yakışacak modeli uyguluyoruz. Düğün gününüzde fark yaratan bir değişimle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz; renklendirmeden, kesime kadar oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçınıza yaptığımız her uygulamada saçlarınızı yıpratmayacak, olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için son olarak kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra makyajınız için hazırlara başlıyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz hatlarınıza, saç modelinize, gelinliğinize ve tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Kontur uygulamalarından, takma kirpiklerinize kadar profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, kusursuz güzelliğinizi gün boyu korumanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ali Örgün Mersin kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz en özel gününüze güzellik katmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilyurt Mah. Köroğlu Cad. 4403 Sok Tarsus / Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.