Kuaför Soydan

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Soydan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Soydan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Soydan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Soydan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Soydan Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelin olmak için Kuaför Soydan Tarsus’a gelerek düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 30 yılı aşkın tecrübemizle birlikte sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. İstediğiniz tüm gelin saçı ve makyajı uygulamalarını rahatlıkla yapabildiğimiz güzellik salonumuzda keyif dolu bir hazırlık süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Profesyonel ve alanında deneyimli 3 kişiden oluşan özel bir ekibimiz var. Saç ve makyaj alanlarında eğitimli ve deneyimli kişilerle birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. Makyaj kısmı için makyöz Ferman Kır ile birlikte size hizmet veriyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak kusursuz görünmenizi istiyoruz. Hijyenik çalışma ortamımızla kendinizi rahat hissetmenizi amaçlıyoruz.

Düğün günlerinde gelinlerimizle özel olarak ilgilenmeyi tercih ediyoruz. Yaz ayları düğün yapacak çiftlerin en çok tercih ettiği zamanlardan biri olduğu için yoğunluk da bu dönem diğer zamanlara göre daha fazla olabiliyor. Yazın aynı anda 3 farklı gelini misafir edip hazırlıklarını tamamladığımız çalışmalarımız mevcut. Düğününüz yaza gelecekse böyle bir durumla karşılaşma olasılığınızı göz önünde bulundurmalısınız. Düğün günü hazırlıklarının tatlı bir telaşı olduğu için bu süreci eğlenceli hale getirmek istiyoruz. Bunun için de düğün günü sizinle birlikte yakınınız olan 8 kişiyi daha ağırlayarak saç ve makyaj hazırlıklarını yapabiliyoruz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlıyor ve eş zamanlı olarak sizi kuaför salonumuzdan yolcu ediyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj uygulamalarını rahatlıkla yapabildiğimiz güzellik salonumuzda bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi söylemeniz hazırlıklarınızı yapmamız için yeterli oluyor. İster beğendiğiniz bir görseli gösterin isterseniz de kataloglarımızdan içinize sinen bir modeli isteyin her durumda da sonucun harika olacağına emin olabilirsiniz.

Siz de Tarsus kadın kuaförleri arasında tarzınızı en iyi yansıtacak yeri arıyorsanız şanslı gelinlerimizden biri olmak için sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Anıt Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. 1 Tarsus, Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.