Kuaför Müjgan

E-posta Gönder

 • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Müjgan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Müjgan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Müjgan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Müjgan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Müjgan Hakkında

Mersin’de hizmet verdiğimiz Kuaför Müjgan’da uzun zamandır başarıyla güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin saçı ve makyajı uygulaması yaparak pek çok gelini hayatınızın en özel günlerine hazırlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kusursuz görünmenizi ve içinize sinen bir görüntüyle kuaför salonumuzdan ayrılmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel, işini severek yapan ve her daim güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. En iyi hizmeti sunmak isterken sizi de memnun etmeyi hedeflediğimiz için istekleriniz doğrultusunda çalışıyoruz. Güzellik sektörü daima kendini geliştirdiği için hem yurt içi hem de yurt dışında moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor ve salonumuzda uyguluyoruz. Düğününüze dair bir hayaliniz varsa bize söylemeniz onu gerçekleştirmemiz için yeterli oluyor. Tüm bunlara ek olarak düğün günü sizinle birlikte sevdiklerinizi de ağırlayarak aynı anda hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Yaptığımız özel gün çalışmalarından mutlaka örnekler göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyor ve en çok yakışacak modellere birlikte karar veriyoruz. İstediğiniz tüm saç modellerini kolayca yapıyoruz. Önce saçınıza istenilen şekli veriyor ardından farklı toplama stillerini uyguluyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da düzenli bir şekilde takıyoruz. Sıra makyaja geldiğinde ise yüz hatlarınızı ortaya çıkaran, doğal ve sade uygulamaları tercih ediyoruz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli malzemelerini kullanarak yaptığımız makyajın uzun süre kalıcılığını korumasını ve renklerin göz alıcı şekilde parlamasını sağlıyoruz. En son makyaj sabitleyici sprey sıkarak tüm hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Siz de Tarsus kuaförleri arasında adından başarıyla söz ettirmeyi başaran yerimizde hizmet almak ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şehit Mustafa mahallesi, 3501 sokak, no:8 Mersin/Tarsus

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.