Figen Sertbolat

E-posta Gönder

  • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Figen Sertbolat Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Figen Sertbolat Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Figen Sertbolat Sık Sorulan Sorular

Figen Sertbolat gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Figen Sertbolat gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Figen Sertbolat gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Figen Sertbolat gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Figen Sertbolat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Figen Sertbolat şehir dışında hizmet vermiyor.


Figen Sertbolat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Figen Sertbolat ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Figen Sertbolat Hakkında

Güzellik sektöründe yıllardır yer alıyor, Tarsus’ta yer alan salonumuzda güzel kadınlar için çalışıyoruz. Figen Sertbolat Kuaför Salonu’nda alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla profesyonel makyaj ve kuaför hizmetleri veriyoruz. Saç tasarımı konusunda uzman olan ekibimizle; gelin, kına, söz ve nişan saçı tasarımları yapıyoruz. Arzu eden gelin adayları için porselen makyaj uygulaması ve türban tasarımı da! Sıradaki gelin adayımız için hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyoruz…

İlk işimiz detayları konuşacağımız ve isteklerinizi öğreneceğimiz bir ön görüşme. Bu sayede hayalini kurduğunuz anları en iyi şekilde tasarlamanın yolunu bulabiliyoruz. Saç tasarımı ile işe başlıyoruz. İstediğiniz saç modeli; topuz, örgü veya dağınık tarzlardaysa detayları örnekler üzerinden konuşuyoruz. Ayrıca gelinlik, duvak ve saç aksesuarı seçimlerinize en çok uyan tarzı yaratarak şıklığınızı tamamlıyoruz. Türban tasarımı için de aynı özenle duvağınızı stilize ediyoruz. Şıklığınıza şıklık katacak türban katlama modellerimiz var!

Bir diğer konu makyaj uygulamaları! Temizlenmiş ve nemlendirme işlemleri yapılmış cildinizde en doğru makyaj uygulamalarını yaparak güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak en önemli adım ise baz uygulamaları. Çünkü bu makyajınızın kalıcılığı, zarafeti ve şıklığınızı bir bütün olarak tasarlamak için attığımız ilk adım. Göz makyajı, ruj, aydınlatıcı ve kapatıcı tercihleri de son derece önemli. Doğal ve zarif güzelliğiniz için özenle seçtiğimiz makyaj ürünleriyle son dokunuşları yapıyoruz.

Markamızın kurucusu, Figen Hanım ile birlikte salonumuzda yakınlarınız için de hizmet veriyoruz. Düğün günü gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları öncesi; microblading, kirpik uygulamaları ve saç bakımları da tercih edebileceğinizi unutmayın. İmaj değişikliği için saçlarınıza ombre, sombre gibi renklendirme işlemlerini de bir düşünün deriz.

Figen Sertbolat iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Tarsus kuaför salonları arasında yer alan ekibimizle güzel bir başlangıca hazır olun.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.