Kuaför Esra

E-posta Gönder

  • Tarsus, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Esra Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Kuaför Esra Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Esra Sık Sorulan Sorular

Kuaför Esra gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Esra gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Kuaför Esra gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Esra gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Esra şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Esra şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Esra ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Esra ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Esra Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz düğün gününüzde her detayın mükemmel olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sunduğumuz kaliteli hizmetlerle gelin saçınızı ve makyajınızı kusursuz bir şekilde hazırlayarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda işini aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Bu profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için düzenli olarak eğitimlere almaya devam ediyor ve kuaför alanındaki son trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede her türlü kesimi şekillendirme, renklendirme, makyaj tekniklerini ustalıkla kullanıyoruz.

Şimdiye kadar pek çok müstakbel gelinin düğün gününe sihirli dokunuşlarımızla ortak olduk. Bu nedenle gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Hazırlıklarını yaptığımız müstakbel gelinlerden edindiğimiz tecrübeler ve insan ilişkilerindeki başarılı tavrımızla öncelikle size düğün gününüzde rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Salonumuza ilk adımınızı attığınız andan itibaren ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken sizin tarzınıza ve zevklerinize uygun bir görüntü yakalamaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle öncelikle sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair isteklerinizi detaylarıyla öğrenerek hazırlıklarımıza başlıyoruz. Sizi bir bütün olarak uyumlu ve kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için yüz şeklinizi, düğün mekanınızı, konseptinizi ve gelinlik modelinizi göz önünde bulundurarak size gelin saçınız ve makyajınız konusunda küçük tüyolar da veriyoruz.

Hazırlıklarınız boyunca kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini kullanmaya oldukça özen gösteriyoruz. Muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri ile makyajınızı hazırlıyor, kaliteli saç spreyleri ile saçlarınızı güçlü bir şekilde sabitliyoruz.

Siz de özenle hazırlanmış muhteşem güzelliğinizle düğün gününüzde mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kuaför Esra Mersin gelin başı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.