Gelin Saçı ve Makyajı

Akdeniz Gelin Saçı ve Makyajı

7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500-5.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
10.000-15.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Akdeniz Kuaförleri ve Hizmetleri

Nefes kesen doğası ve ılık iklimi ile Mersin, birçok çiftin düğünleri için tercih ettiği bir şehir. Mersin’in Akdeniz ilçesinde yer alan geniş kuaför opsiyonları da düğünlerinde tüm gözleri üzerlerine çekmek isteyen gelinlere kapılarını açıyor. Akdeniz kuaför salonları trendleri yakından takip ediyor. Saç ve makyajınızı alanında eğitimli ve ödüllü uzmanlar yapıyor.

Akdeniz kadın kuaförlerinin odağı her zaman siz oluyorsunuz. Ancak uzmanlar düğün grubu hizmetleri sunarak birlikte hazırlanmak isteyeceğiniz yakınlarınızı da unutmuyor. Kuaförler genellikle 2-3 yakınınızı hazırlayabiliyor. Fakat büyük ve modern salonlar daha geniş ekiplerle hizmet verdiklerinden bazı kuaförler, büyük nedime gruplarının saç ve makyajını da eş zamanlı olarak yapabiliyor.

Seçeceğiniz birçok kuaför Akdeniz’deki salonlarında ön görüşmeler gerçekleştiriyor. Bu görüşmelerde çalıştıkları saç-makyaj uzmanlarının portföyünü incelemenizi sağlıyorlar. Ayrıca cilt tonunuz, göz renginiz ve saç yapınıza bakarak size yakışacak tasarımları belirliyorlar. Aklınızda spesifik bir model yoksa, salonların daha önce yaptıkları saç ve makyajlara bakarak karar verebilirsiniz. Uzmanlar isteğiniz üzerine size özel saç modelleri de tasarlayabiliyor.

Akdeniz Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Mersin kuaförlerinin fiyatları oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor. Akdeniz’de de her bütçeye uygun bir kuaför bulabiliyorsunuz. Nusratiye Mahallesi’ndeki salonlar cebi yormayan rakamlarla öne çıkıyor. Ekstra hizmetlerle karşımıza çıkan Mithatpaşa ve Çankaya mahallelerindeki salonlar için ise kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Birçok salon ödemeyi peşin yapmanız durumunda size özel indirimler sağlıyor.

Akdeniz kuaförlerinden alacağınız ekstra hizmetler ödeyeceğiniz tutarı değiştirebiliyor. Örneğin; masaj ve manikür/pedikür hizmetleri ödeyeceğiniz fiyatı yükseliyor. Salonların size sunduğu gelin saçı ve makyajı içeren gelin hizmet paketleri, Mersin kuaför ve güzellik salonları arasında cep dostu fiyatları ile öne çıkıyor. Daha kapsamlı olan paketleri tercih ederseniz, ekstra hizmetlerden de uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Akdeniz’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Akdeniz’deki kuaförler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunuyor. İlçede yer alan bazı kuaförler evinizde veya düğün mekanlarında da hizmet verebiliyor. Düğününüz şehir dışındaysa da hizmet alabileceğiniz birçok kuaför bulunuyor. Hafta sonları da hizmet veren Mersin Akdeniz kuaförlerinin çalışma saatleri hafta içinde farklılık gösterebiliyor. Salonlarla iletişime geçerek çalışma saatlerini öğrenmelisiniz.

Randevu sistemi ile çalışan Akdeniz güzellik merkezleri mümkün olduğunca erken bir tarihte randevu almanızı tercih ediyor. Çoğu salon düğününüzden 3-4 hafta önce randevu oluşturmanızı istiyor. Salonda hizmet alacaksanız düğün mekanına yakın bir kuaför seçmenizi tavsiye ediyoruz. Kuaförlerin uzmanlaştığı saç ve makyaj modellerine önceden bakmak istediğiniz tarzları yaptırabileceğinizden emin olmanızı sağlıyor.

Akdeniz Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Akdeniz gelin başı uzmanları size yaptıkları öneriler ve zevklerinizi birleştirerek hayalinizdeki görünüme ulaşmanızı sağlıyor. Saç tasarımının yanı sıra; keratin saç bakımı, kesim, renklendirme ve röfle uygulamaları da sunan firmalar gelinlerin dikkatini çekiyor. Örgü, fön, maşa ve gelin topuzları düğün konseptinize uyacak şekilde yapılıyor. Kaliteli sabitleyici spreyler sayesinde saçınız gün boyunca kusursuz görünüyor.

Görüntünüze uyum katacak gelin makyajı alanında uzman ekipler tarafından yapılıyor. Makyaj öncesinde yaptırabileceğiniz cilt bakımları, cildinizin ışıltısını ortaya çıkarıyor. Temiz bir baz üzerine yapılan gelin makyajı; kontür, allık ve aydınlatıcı uygulamaları ile yüz hatlarınızı öne çıkarıyor. Firmalar dünyaca ünlü markaların doğal ve kaliteli ürünlerini kullanmaya önem veriyor. Takma kirpikler ile göz makyajınız güçlendiriliyor.

Akdeniz Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

  • Akdeniz gelin saçı fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Barış Mahallesi’nde yer alan salonlar uygun fiyatları ile sıklıkla tercih ediliyor. Alacağınız ekstra hizmetler genel maliyeti değiştirebiliyor.

  • Gelin başınız yapılmadan önce saç bakımı yaptırmak isterseniz, ödeyeceğiniz rakamlar yükselebiliyor. Ancak uzmanlar saçınızın sağlıklı ve parlak gözükmesini sağlayan bu uygulamayı sıklıkla öneriyor.

  • Salonlarda sunulan saç kesimi, renklendirme, dip boyası, röfle, ombre ve benzeri uygulamalar gelin paketlerinde yer almadıkları için ekstra olarak ücretlendiriliyor.

  • Kısa saçlı gelinlerin sıklıkla talep ettiği kaynak ve çıt çıt uygulamaları daha detaylı modeller yapabilmek için saçınızı uzatıyor. Bu uygulamalar da ödeyeceğiniz miktarı arttırabiliyor.

  • Yaptıracağınız gelin başı modelinin detayları ve alacağı zaman da tutarı etkileyebiliyor. Klasik gelin topuzları ve maşalı açık saçların, detaylı ve ihtişamlı saç modellerine göre daha hesaplı olduğunu görüyoruz.

Akdeniz Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Akdeniz gelin makyajı fiyatları birçok faktörden etkilenebiliyor. İlçede talep edilen ortalama hizmet fiyatları Mersin genelindeki salonları yansıtıyor. Makyajınızdan önce cilt bakımı yaptırmak isterseniz, bu ek hizmet faturanıza ekleniyor. Ancak cilt bakımı uygulamasını da içeren birçok hizmet paketi de bulabilirsiniz. Takma ve ipek kirpik uygulamaları da ödeyeceğiniz fiyatı yükseltebiliyor.

Aldığınız makyaj hizmeti fiyatları salonlarda kullanılan makyaj malzemelerinin markalarına göre değişiklik gösteriyor. Seçeceğiniz makyaj tarzlarının maliyeti de detaylara ve özelliklere göre değişiyor. Kahve tonları ile yapılan soft ve nude makyajlar, simli ve metalik tarzlara göre daha hesaplı oluyor. Makyajınızı özel fotoğraf ışığı altında yaptırmak isterseniz de ödeyeceğiniz tutar yükselebiliyor.

Akdeniz Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  • Akdeniz gelin saçı ve makyajı fiyatları alacağınız hizmetlere göre artıp azalıyor. Uzun zaman alan uygulamalar daha yüksek fiyatlardan başlıyor.

  • Akdeniz güzellik merkezleri erken rezervasyon indirimleri ile gelinlerin yanında oluyor.

  • Birçok kuaför salonu ve güzellik merkezinde gelin hazırlık odaları karşımıza çıkıyor. Hazırlık odalarından faydalanarak zaman kazanmak isteyen gelinlerin bu hizmet için daha yüksek rakamlar ödemesi gerekiyor.

  • Ek bir harcama yapmadan saç ve makyaj tarzınıza karar verebilmeniz için Akdeniz’deki salonların sunduğu ücretsiz prova hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz provalarda model seçiminizden emin olabilir, gerekirse tercihinizde değişiklik yapabilirsiniz.

  • Salonlarda alacağınız düğün grubu ücretleri kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Ancak birçok kuaför kalabalık gruplara özel indirimler yapıyor.