Mali Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Mali Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Mali Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Mali Kuaför Sık Sorulan Sorular

Mali Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Mali Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Mali Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Mali Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Mali Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mali Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Mali Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mali Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Mali Kuaför Hakkında

Güzelliğinizin göz kamaştırdığını biliyoruz. Ufak dokunuşlarımızla zaten harika görüneceğinize emin olduğumuz düğün gününüzde ışıltınızı yıldızlar kadar parlaklaştırdığımız Mali Kuaför’de özel günlerinize eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Mersin’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun zamandır başarılı bir şekilde gelin saçı ve makyajı yapıyoruz. Alanında uzman ekibimizle size destek olarak stressiz bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Her türlü saç bakımı, en özel gelin saçı tasarımları ve doğal gelin makyajı modellerimizle sizi ağırlıyoruz.

Düğününüz için salonumuza görüşmeye geldiğinizde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, hayalini kurduğunuz modellerinizin yakışıp yakışmayacağı gibi konularda uzun uzun konuşarak isteklerinizin neler olduğunu anlıyoruz. Tasarımlarımız ve makyaj stillerimiz konusunda size bilgiler vererek hizmet kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Gelin makyajı, saç ve yüz bakımı, kısa gelin saçlarından dalgalı gelin topuzlarına dilediğiniz modele hakim uzmanlarla düşlerinizin ötesinde bir görünüme kavuşacağınıza emin olabilirsiniz. Saçlarınızı yaptıktan sonra varsa tacınız ve duvağınızı da dikkatli bir şekilde takıyoruz.

Makyaj konusunda ise saç yapımında olduğu gibi yine alanında uzman arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız Mali Kuaför içerisinde hem cildinizi korumayı hedefliyor hem de yaptığımız makyajın uzun süre bozulmadan durmasını istiyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek bir makyaj stili uyguluyoruz. Kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi belirginleştiriyoruz. Göz yapınıza uygun olacak şekilde simli farlar, gölgeli ve buğulu makyajlar yapıyoruz. Kaş şeklinizi ve dudak yapınızı uygun tonlarda kalemlerle belirginleştiriyoruz. Son olarak sabitleyici spreyimizi sıkarak makyajınızı tamamlıyoruz.

Sizin de Mersin kuaförleri arasında yer alan Mali Kuaför’de istediğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgiler almak ve fiyatlarımız tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hamidiye Mah. Atatürk Cad. No:110/B

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mali Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.