Mali Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mali Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Mali Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mali Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mali Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Mali Kuaför Hakkında

Güzelliğinizin göz kamaştırdığını biliyoruz. Ufak dokunuşlarımızla zaten harika görüneceğinize emin olduğumuz düğün gününüzde ışıltınızı yıldızlar kadar parlaklaştırdığımız Mali Kuaför’de özel günlerinize eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Mersin’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun zamandır başarılı bir şekilde gelin saçı ve makyajı yapıyoruz. Alanında uzman ekibimizle size destek olarak stressiz bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Her türlü saç bakımı, en özel gelin saçı tasarımları ve doğal gelin makyajı modellerimizle sizi ağırlıyoruz.

Düğününüz için salonumuza görüşmeye geldiğinizde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, hayalini kurduğunuz modellerinizin yakışıp yakışmayacağı gibi konularda uzun uzun konuşarak isteklerinizin neler olduğunu anlıyoruz. Tasarımlarımız ve makyaj stillerimiz konusunda size bilgiler vererek hizmet kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Gelin makyajı, saç ve yüz bakımı, kısa gelin saçlarından dalgalı gelin topuzlarına dilediğiniz modele hakim uzmanlarla düşlerinizin ötesinde bir görünüme kavuşacağınıza emin olabilirsiniz. Saçlarınızı yaptıktan sonra varsa tacınız ve duvağınızı da dikkatli bir şekilde takıyoruz.

Makyaj konusunda ise saç yapımında olduğu gibi yine alanında uzman arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız Mali Kuaför içerisinde hem cildinizi korumayı hedefliyor hem de yaptığımız makyajın uzun süre bozulmadan durmasını istiyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek bir makyaj stili uyguluyoruz. Kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi belirginleştiriyoruz. Göz yapınıza uygun olacak şekilde simli farlar, gölgeli ve buğulu makyajlar yapıyoruz. Kaş şeklinizi ve dudak yapınızı uygun tonlarda kalemlerle belirginleştiriyoruz. Son olarak sabitleyici spreyimizi sıkarak makyajınızı tamamlıyoruz.

Sizin de Mersin kuaförleri arasında yer alan Mali Kuaför’de istediğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgiler almak ve fiyatlarımız tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hamidiye Mah. Atatürk Cad. No:110/B

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mali Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.