Kuaför Hikmet Köprülü

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Hikmet Köprülü Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Hikmet Köprülü Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hikmet Köprülü Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hikmet Köprülü Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hikmet Köprülü Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin en önemli detaylarından biridir kuaför seçimi yapmak. Bu süreçte saç ve makyajınızı profesyonel ellere teslim etmelisiniz çünkü düğününüzün bir daha tekrarı olmayacak. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış bir firma olarak hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri size sunmak için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eğer sizi kusursuz bir görünüme kavuşturacak kuaförü hala bulamadıysanız hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Peki Kuaför Hikmet Köprülü ve ekibi size ne gibi hizmetler veriyor?

Öncelikle sizi ferah salonumuzda karşılıyor, kendinizi rahat ve huzurlu hissetmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Hayallerinize değer veriyoruz ve doğru saç tasarımına karar verebilmemiz adına bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Düğün gününüz için planlama yapmadan önce sohbet havasında sizi tanımaya çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz saç tasarımını bize anlatırken zevklerinizi ve tarzınızı öğreniyoruz. Bu da gerektiğinde sizi doğru modellere yönlendirmemize yardımcı oluyor.

Kuaför salonumuzda birçok gelin saçı modelini yapabiliyoruz: Ensede veya dağınık topuz, gösterişli at kuyruğu, dalgalı açık saçlar... Kararınızı verin ve gerisini bize bırakın. Eğer aklınızda bir model yoksa veya hangi saç tasarımını seçmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, yılların verdiği tecrübeyle sizi doğru modellere yönlendireceğimizi bilmenizi isteriz. En az gelin saçınız kadar önemli olan makyajınızı seçerken de titiz bir çalışma yürütüyoruz. Yüz hatlarınıza uygun, güzelliğinizi ortaya çıkaran dokunuşlar yapıyoruz. Elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getirdiğimiz makyaj uygulama sürecimizden sonra gün boyu kalıcılık için spreylerden yardım alıyoruz. Tüm işlemleriniz bittiğinde tam da hayal ettiğiniz görünümle uğurluyoruz sizi salonumuzdan. Yüzünüzdeki tebessüm en büyük motivasyonumuz oluyor. İşte bizi Mersin gelin saçı ve makyajı yapan firmalardan ayıran en önemli özellik! Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın sağ üst kısmında bulunan form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.