Kuaför Çiğdem Binici

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Çiğdem Binici Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Çiğdem Binici Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Çiğdem Binici Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Çiğdem Binici Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Çiğdem Binici Hakkında

Düğününüzü her hatırladığınızda ne kadar güzel bir gelin olduğunuzu düşünmeye ne dersiniz? İşte bu geline Kuaför Çiğdem Binici farkıyla dönüşebilirsiniz. Daha detaylı anlatmak gerekirse;

Gelin adaylarının güzelliklerini ortaya çıkarmayı ve düğünlerinde tüm davetlilerini etkilemeyi amaçlıyoruz. Bunun için de kendimizi sürekli geliştiriyor, düğün sektörünü, gelin saçını, makyajını ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Dilek ya da beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılarken deneyim ve bilgi birikimlerimizi de kullanıyor, yaratıcı ve farklı bakış açımız ile güzel dokunuşlar yapıyoruz.

Saçınız ve makyajınız için önce tarzınızı, beğenilerinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Bugünün sizin en mutlu olduğunuz gün olduğunun bilincinde çalışıyor, siz ne isterseniz onu uygulamak için sabırsızlanıyoruz. Modellerimizi önerirken yüz hatlarınıza, vücut tipinize, saç uzunluğunuza, göz renginize, gelinliğinize, duvağınıza, hatta ve hatta düğün konseptinize dahil dikkat ediyoruz. Tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz için tüm detayların üstünde duruyoruz. Mersin kuaförleri arasındaki farkımızı her hizmetimizde hissedeceksiniz.

Sade ve doğal, gösterişli ve göz kamaştıran farklı pek çok model seçeneğine sahip salonumuzda kullandığımız tüm aksesuar, ekipman, güzellik ürünü ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Sağlık ve kalite onaylı bu ürünlerimiz sayesinde bize olan güveninize layık olacak, her konuda içinizi rahat ettireceğiz.

Bugüne kadar bizi tercih eden gelin adaylarımızın yaptığı olumlu geri dönüşler sayesinde neden bu meslekte olduğumuzu bir kez daha anlamış olduk. Sizlerin memnuniyeti, yüzümüzü güldürüyor, işimize daha çok sarılmamızı sağlıyor.

Alanında uzman, uzun zamandır sektörde faaliyet göstermiş ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Bir an bile yanınızdan ayrılmayan profesyonel kadromuz, gizli kahramanlar olmak için hazır.

Telafisi olmayan bugüne en iyi şekilde hazırlanmak için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.