Hazal Kuaför

E-posta Gönder

  • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Hazal Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Hazal Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hazal Kuaför Sık Sorulan Sorular

Hazal Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hazal Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Hazal Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hazal Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hazal Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hazal Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Hazal Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hazal Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hazal Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istemeniz sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle biz Hazal Kuaför Mersin olarak gelin saçı ve makyajı konusunda size her anlamda profesyonel bir hizmet sunarak, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda işini tutkuyla yapan, güler yüzlü ve tecrübeli bir ekiple hizmet veriyoruz. Bu profesyonel ekibimizle size en kaliteli hizmeti verebilmek için sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle hizmet veriyoruz. Kuaför sektöründe kendimizi her zaman bir adım ileri taşımak için günceli yakalayarak, son trendleri yakından takip ediyor ve son teknolojik gelişmelere iyi adapte olarak kullandığımız ekipmanlarımızı devamlı yeniliyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınızda her detayın içinize sinmesi için özenle çalışıyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Ardından edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda, hayallerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Gelin saçınız için uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Saç modeliniz belirlerken yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Sizinle beraber size en uygun saç modelini belirledikten sonra hazırlıklarımıza başlıyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamladıktan sonra kaliteli ve doğal görünümlü saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca korumasını sağlıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra güzelliğinizi ortaya çıkarmak için makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza, gelinliğinize, tarzınıza, gelin saçınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına çok dikkat ediyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Kontur uygulamalarından, göz makyajına kadar profesyonelce çalışarak, muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve Hazal Kuaför Mersin kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz ilk günkü heyecanımızla düğün gününüze güzellik katmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.