Deniz Kuaför

E-posta Gönder

  • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Deniz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Deniz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Deniz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Deniz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Deniz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Deniz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Deniz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Deniz Kuaför Hakkında

Kendinizi en özel hissedeceğiniz günlerden biri olan düğününüz için kusursuz bir gelin hayaliniz varsa, adresiniz Deniz Kuaför olmalı! En değerli günlerinizde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, sağladığımız her hizmet ile güveninize layık olmayı amaçlıyoruz. Düşleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz bu kapıdan eşsiz bir gelin olarak çıkacaksınız!

Mersin’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarının istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve modelleri yakından takip ediyoruz. Hayal ettiğiniz ne varsa salonumuzda uyguluyor, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Saç ve makyajınız için önce sizi tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyoruz. Gelinliğinize, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza tamamen uyan bir model seçerek tümüyle kusursuz olmanızı hedefliyoruz.

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde de sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Saçınızı tamamladıktan sonra düğününüz boyunca bozulmasını engellemek için özel spreyler kullanıyoruz. Makyajınız için ise cildinizi pürüzsüz bir hale getirecek kremler tercih ediyoruz. Bu hem yüzünüzün daha parlak görünmesini hem de makyajınızın daha uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyor.

Mersin kuaförlerinden farklılaşan en önemli özelliğimiz ise aynı zamanda gelinlik, kaftan ve abiye gibi hizmetlerimizin olması! Bu ihtiyaçlarınızı da en doğru şekilde yerine getirerek mutluluğunuzu hedefliyoruz.

Aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde sadece gelin saçı ve makyajıyla sınırlı kalmıyoruz. Kına gecesi, söz ve nişan, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günler için de sizleri ağırlayabiliyor, konseptinize uygun modeller ile güzelliğinizi ortaya çıkarabiliyoruz.

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor, saçınız ve makyajınız için verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.