Deniz Kuaför

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Deniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Deniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Deniz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Deniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Deniz Kuaför Hakkında

Kendinizi en özel hissedeceğiniz günlerden biri olan düğününüz için kusursuz bir gelin hayaliniz varsa, adresiniz Deniz Kuaför olmalı! En değerli günlerinizde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, sağladığımız her hizmet ile güveninize layık olmayı amaçlıyoruz. Düşleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz bu kapıdan eşsiz bir gelin olarak çıkacaksınız!

Mersin’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarının istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve modelleri yakından takip ediyoruz. Hayal ettiğiniz ne varsa salonumuzda uyguluyor, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Saç ve makyajınız için önce sizi tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyoruz. Gelinliğinize, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza tamamen uyan bir model seçerek tümüyle kusursuz olmanızı hedefliyoruz.

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde de sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Saçınızı tamamladıktan sonra düğününüz boyunca bozulmasını engellemek için özel spreyler kullanıyoruz. Makyajınız için ise cildinizi pürüzsüz bir hale getirecek kremler tercih ediyoruz. Bu hem yüzünüzün daha parlak görünmesini hem de makyajınızın daha uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyor.

Mersin kuaförlerinden farklılaşan en önemli özelliğimiz ise aynı zamanda gelinlik, kaftan ve abiye gibi hizmetlerimizin olması! Bu ihtiyaçlarınızı da en doğru şekilde yerine getirerek mutluluğunuzu hedefliyoruz.

Aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde sadece gelin saçı ve makyajıyla sınırlı kalmıyoruz. Kına gecesi, söz ve nişan, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günler için de sizleri ağırlayabiliyor, konseptinize uygun modeller ile güzelliğinizi ortaya çıkarabiliyoruz.

Eğer fiyatlarımızı merak ediyor, saçınız ve makyajınız için verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.