Ekip Meg Kuaför

E-posta Gönder

 • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ekip Meg Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ekip Meg Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ekip Meg Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ekip Meg Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ekip Meg Kuaför Hakkında

En çok önem verdiğiniz konulardan biri olan saç ve makyaj hizmeti için Mersin’de iyi kuaför arayışındaysanız tecrübesi, uzman kadrosu ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Ekip Meg Kuaför’ü tercih edebilirsiniz! Neden mi? Hemen anlatalım.

Öncelikle 30 yılı aşkın bir süredir bu sektördeyiz. İsteklerinizi nasıl yerine getireceğimizi ve sizi nasıl kusursuz bir gelin yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda hizmet vererek daha önceki gelinlerimiz gibi sizin de hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğimizden eminiz. İlk günkü heyecan ve aşk ile işimize sarılıyor, deneyimlerimizi her konuda kullanıyoruz. Sadece saç ve makyajınızı yapmakla kalmıyor, zevkinizi, tarzınızı, gelinliğinizi ve düğün konseptinizi öğrenerek en uygun saç ve makyaj modellerini öneriyoruz. Kısacası imaj danışmanlığı da yaparak kararsız gelinleri de en iyi şekilde yönlendiriyoruz.

Toplamda 11 kişilik geniş bir ekibimiz var. Uzun zamandır sektörün içinde olan, pratik ve güler yüzlü bu ekip her işlem öncesi fikir ve düşüncelerinizi alıyor, isteklerinizle doğru orantıda çalışıyor.

Mersin kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli özelliğimiz ise 3 katlı bir binada faaliyet gösteriyor olmamız! Gelin adaylarımıza en üst katımızda hizmet veriyor, düğün günü sevdikleriyle birlikte toplam 30 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Düğünlerin daha çok hafta sonu tercih edildiğinin bilinciyle çalışıyor, Cumartesi ve Pazar günleri de faaliyet gösteriyoruz. Haftanın her günü sabah 07.30 ile akşam 19.30 arası kesintisiz bir hizmet sunarken Pazar günü ise 12.00 ile 17.00 arasında gelin adaylarımızı bekliyoruz.

Bu avantajlar ve sağladığımız ayrıcalıklar ile gelin saçınızda ve makyajınızda Ekip Meg Kuaför farkını yaşamak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kendinize bir güzellik yapın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.