Ekip Meg Kuaför

E-posta Gönder

  • Akdeniz, Mersin.

Ekiple Tanışın

Ekip Meg Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Ekip Meg Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Ekip Meg Kuaför Sık Sorulan Sorular

Ekip Meg Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ekip Meg Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Ekip Meg Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ekip Meg Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Ekip Meg Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ekip Meg Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Ekip Meg Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ekip Meg Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ekip Meg Kuaför Hakkında

En çok önem verdiğiniz konulardan biri olan saç ve makyaj hizmeti için Mersin’de iyi kuaför arayışındaysanız tecrübesi, uzman kadrosu ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Ekip Meg Kuaför’ü tercih edebilirsiniz! Neden mi? Hemen anlatalım.

Öncelikle 30 yılı aşkın bir süredir bu sektördeyiz. İsteklerinizi nasıl yerine getireceğimizi ve sizi nasıl kusursuz bir gelin yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda hizmet vererek daha önceki gelinlerimiz gibi sizin de hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğimizden eminiz. İlk günkü heyecan ve aşk ile işimize sarılıyor, deneyimlerimizi her konuda kullanıyoruz. Sadece saç ve makyajınızı yapmakla kalmıyor, zevkinizi, tarzınızı, gelinliğinizi ve düğün konseptinizi öğrenerek en uygun saç ve makyaj modellerini öneriyoruz. Kısacası imaj danışmanlığı da yaparak kararsız gelinleri de en iyi şekilde yönlendiriyoruz.

Toplamda 11 kişilik geniş bir ekibimiz var. Uzun zamandır sektörün içinde olan, pratik ve güler yüzlü bu ekip her işlem öncesi fikir ve düşüncelerinizi alıyor, isteklerinizle doğru orantıda çalışıyor.

Mersin kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli özelliğimiz ise 3 katlı bir binada faaliyet gösteriyor olmamız! Gelin adaylarımıza en üst katımızda hizmet veriyor, düğün günü sevdikleriyle birlikte toplam 30 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Düğünlerin daha çok hafta sonu tercih edildiğinin bilinciyle çalışıyor, Cumartesi ve Pazar günleri de faaliyet gösteriyoruz. Haftanın her günü sabah 07.30 ile akşam 19.30 arası kesintisiz bir hizmet sunarken Pazar günü ise 12.00 ile 17.00 arasında gelin adaylarımızı bekliyoruz.

Bu avantajlar ve sağladığımız ayrıcalıklar ile gelin saçınızda ve makyajınızda Ekip Meg Kuaför farkını yaşamak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kendinize bir güzellik yapın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.