Bursa Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:22 DK

12.01.2015

Büyük güne adım adım yaklaşırken önemli kalemler için bütçe planlaması yapmayan gelinlerden misiniz? O zaman gelin makyajı ve saçı bütçenizi ayarlayın diye gelinliğinizden sonraki tüm güzelliğinizi yansıtacak olan gelin makyajı ve saçınız için Bursa'daki kuaförler ile görüştüm. Düğün planlamada bu kalem için fiyat aralığınızı belirlemek için okumaya devam etmelisiniz!

gelin_makyaj_yapimi1 - Bursa'da gelin saçı ve makyajı fiyatları

Bursa'da kuaförler gelin saçı ve makyajını iki paket ile sınırlıyorlar. Sadece gelin saçı ve makyajını içeren birinci paket minimum 550TL ile 880TL fiyatları arasında değişiyor. Bu paketin içeriğinde gelin başı ve su bazlı gelin makyajı oluyor. Birinci paketi kapsayan ve ek olarak manikür-pedikür ve tüm vücut ağda seçenekleri bulunan ikinci paket ise minimum 650 TL ile 1200 TL arasında fiyatlandırılıyor. Gelin saçı ve makyajı provasını özellikle sormalısınız çünkü bazı kuaförler birinci pakete dahil ederken bazıları ise ikinci pakete koyabiliyorlar. Bu tamamen kuaförünüzün insiyatifinde olan bir seçenek. Düğün günü nasıl bir gelin olacağınızı önceden görmek sizi yanlış bir saç ve makyaj modelinden kurtaracağı için bunun çok önemli bir ayrıntı olduğunu unutmamalısınız.

Bir diğer seçeneğiniz olan özel saç ve makyaj artisti ile de anlaşabilirsiniz. Bu fiyat politikası ise tasarımcının popülaritesine göre değişiği için kuaför fiyatınızdan oldukça pahalıya gelebiliyor. Eğer seçiminizi özel tasarımcılar tarafından yapmayı düşünüyorsanız göze almanız gereken bütçe 1500 TL ile 3000 TL arasında olacaktır. Seçiminizi özel tasarımcılardan yapacaksanız sizin için hazırladığımız 7 soruyu sormadan anlaşmayın derim!.

Düğün gününüz kuaförünüzü veya anlaştığınız saç ve makyaj artistini düğün mekanına veya eve gelmeleri isterseniz ise ödediğiniz ücretin iki katını göze almanız gerekiyor. Bazı saç artistleri bunu üç katı olarak da belirleyebiliyorlar. Tamamen saç artistinin popülaritesine, çağırdığınız mekanın uzaklığına, düğünün hafta içi veya hafta sonu olmasına göre değiştiğini özellikle belirtiyorlar. Örneğin tüm kalemleri içeren 1000 TL'lik bir paket için anlaştınız ve evinizde oldukça uzak. O halde üç katı olarak fiyatlandırıldığında ayırmanız gereken bütçeniz 3000 TL olacaktır.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Mali Kuaför Florya
%25 İNDİRİM
43 4 9
Mali Kuaför Florya

Full Geli̇n Paketi̇nde Dev Kampanya %25 İndi̇ri̇m!...

Ali Gür Şerifali
%37 İNDİRİM
79 9 20
Ali Gür Şerifali

Saç + Makyaj + Prova %37 Indirimle 499 Tl!...

Artık şehrinizin gelin saçı ve makyajı bütçe aralığını biliyorsunuz. Bundan sonraki adımınızı gelin saçı ve makyajı modellerinden birini seçerek devam edebilirsiniz.

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

SN

Sevil N.

14/10/2014

Bri gelinin prensesler gibi görünmesi için saç ve makyaj en önemli detay belki de


FS

Feray Setin

14/10/2014

saç ve makyaj ne kadar önemli de olsa bu ücretlerin çok yüksek olduğunu düşünüyorum