Bursa Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

4:47 dakika

30.05.2022

Düğün hazırlıklarında en az gelinliğin kadar önem verdiğin gelin saçın ve makyajın için ne kadar bütçe ayırman gerektiğini merak ediyorsan tam yerine geldin! Bursa gelin saçı makyajı firmaları, fiyatları ve fiyatları etkileyen faktörler bu yazıda!

bursa gelin saçı ve makyajı fiyatları

Bursa Gelin Makyajı ve Gelin Başı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bursa kuaförleri, gelin saçı ve makyajı için birçok seçenek sunuyor. Gelin paketlerinde saç ve makyaj gibi standart hizmetler eklenirken isteyeceğin manikür-pedikür, epilasyon, saç ve cilt bakımı ekstralar fiyatların artmasına yol açıyor.

Üstelik makyaj ve gelin başı fiyatları Bursa’da yalnızca bunlara göre farklılık göstermiyor. Gel, bu faktörlere yakından bakalım:

Bursa Gelin Saçı ve Makyajı Paketleri

Bursa gelin başı ve makyajı için firmalar, paket seçenekleri sunuyor. Bu paketler kuaförden kuaföre de değişiklik gösterebiliyor.

Görüştüğümüz bazı firmalar gelin paketine sadece saç ve makyajı dahil ederken, bazıları ise manikür-pedikür, ağda, saç ve cilt bakımı gibi hizmetleri de ekliyor.

Standart paket fiyatları 200 TL’den başlıyor. Ortalama fiyat verecek olursak da 800 TL diyebiliriz. Çünkü fiyatlar 2.000 TL’ye kadar da yükselebiliyor.

Prova

Bursa kuaförleri gelin paketlerine ücretsiz prova imkanı da ekliyor. Ancak bazen istisnalar söz konusu olabiliyor.

Düğün günü herhangi bir sorun yaşamaman için hazırlıklı olmanı sağlayan gelin saçı makyajı provası pakete dahil edilmeyebiliyor. Bu durumda prova için de ayrıca bir ödeme yapman gerekiyor.

Gelin Paketi İstemeyenler İçin

Diyelim ki gelin paketi satın almayıp saçını ve makyajını farklı uzmanlara yaptırmak istiyorsun. Bu durumda bütçeni artırman gerekebilir.

Bursa kuaförlerinde gelin saçı ve makyajı ayrı ayrı yaptırıldığında paket fiyatına oranla daha yüksek oluyor. Bursa’da gelin saçı ve makyajı ayrı ayrı 700’er TL diyebiliriz.

Gelin başı ve makyajına ekstra olarak manikür pedikür yaptırarak da güzelliğini tamamlayabilirsin. Bu da masraflarına en az 100-150 TL ekleneceğini gösteriyor.

"Saç Makyaj Uzmanları Eve Gelsin!"

Kuaför salonuna gitmek yerine, saç makyaj uzmanlarının senin hazırlanacağın yere gelmesini isteyebilirsin. Böylelikle hem kalabalık bir ortamda hazırlanmamış olursun hem de daha rahat edersin.

Ama tabii böyle bir hazırlanma keyfinin de bütçesi ona göre olacaktır.

Böyle bir durumda fiyatlar neredeyse iki katına çıkıyor. Yani saç ve makyaj paketleri için ortalama bir fiyat söylemem gerekirse 1.500-3.000 TL civarında.

bursa gelin saçı ve makyajı fiyatları

Marka

Gelin saçı ve makyajın için ünlü markaları tercih edeceksen, daha yüksek ücret ödemen gerektiğini de bilmelisin. Kullanılan malzemelerin kalitesi, marka bilinirliği gibi durumlar da bu fiyat farkının en önemli sebepleri diyebiliriz.

Erken Randevu

Özellikle düğün sezonu olarak bilinen yaz döneminde kuaförlerin randevularının çok dolu olduğunu hatırlatalım.

Bu yüzden erkenden harekete geçmeni öneriyoruz. Bu durum yalnızca istediğin tarihe randevu alabilmen açısından değil, gelin saçı ve makyajın için uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanman için avantaj sağlıyor.

Bursa Gelin Saç Makyaj Firmaları

Bursa kuaförleri arasında gelin saçı ve makyajı için tercih edebileceğin firmaları ve fiyatlarına da yer vermek istedik. Tabii fiyatlarda taleplerine göre değişiklikler olabiliyor. İlgini çeken firmaların profil sayfalarını da inceleyebilirsin.

1- Ebru Işık Hair Make Up

Bursa Nilüfer gelin saçı ve makyajı firmalarından olan Ebru Işık Hair Make Up, gösterişli çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Ağda, epilasyon gibi hizmetleri de verebilen firmada fiyatlar 1000-2000 TL aralığında.

Ebru Işık Hair Make Up

2- Büşra Zararsız Hair Makeup

Bursa Nilüfer’de hizmet veren kuaförlerden olan Büşra Zararsız Hair Makeup, ücretsiz prova, mekanda ya da evde hizmet ile şehir dışı düğünlere uzman gönderme gibi hizmetleriyle öne çıkıyor.

Gelin makyajı ve gelin saçı fiyatlarını merak ediyorsan, firmanın minimum paket fiyatının 2.000-3.000 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Büşra zararsız hair makeup

3- Kaan Kaya Saç Tasarım

Bursa’da zarif ve şık gelin başı modelleri için hizmet alabileceğin bir firma arayışındaysan sana Kaan Kaya Saç Tasarımı öneriyoruz.

Firmada gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları ne durumda diye merak edenler için saç ve makyajdan oluşan standart paketin 1.000-2.000 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Prova ise ücretsiz!

kaan kaya saç tasarım

4- Esra Uzun Makeup

Romantik tarzda çalışmalarıyla öne çıkan Esra Uzun Makeup, Bursa Nilüfer'de bulunuyor.

Gelin saçı ve makyajının yanı sıra manikür / pedikür, takma kirpik, ağda, el / ayak masajı gibi ek hizmetler de sunan firmada standart paket fiyatları 600 TL'nin altında.

Esra Uzun Makeup

5- Make Up Ayşegül Murtazova ve Ahmet Dinç

Bursa Nilüfer gelin saçı makyajı firmalarından biri de Make Up Ayşegül Murtazova ve Ahmet Dinç. Göz alıcı saç ve makyaj çalışmalarıyla dikkat çeken firmada ücretsiz prova imkanından yararlanabilirsin.

Minimum paket fiyatlarının ise 1.000-2.000 TL arasında olduğunu da söyleyelim.

ahmet dinç hair

6- Konak Kuaför

Ücretsiz prova, mekanda/evde hizmet gibi özellikleriyle dikkat çeken Konak Kuaför, Bursa Nilüfer'de faaliyet gösteriyor. Firmada minimum paket fiyatları 1.000-2.000 TL arasında.

konak kuaför

Konak Kuaför

Konak Kuaför

Firmayı İncele

7- Setr-i Nur Bursa

Nilüfer’de hizmet veren firmalardan biri de Setr-i Nur Bursa. Gelinin yakınlarına da hizmet veren firma ile düğün tarihinden en geç iki hafta önce iletişime geçmen yeterli.

Manikür ve pedikür ile takma kirpik de firmadan alabileceğin hizmetlerden. Setri Nur gelin başı fiyatları nedir dersen saç ve makyajdan oluşan minimum paketin 600 TL'nin altında olduğunu söyleyebiliriz.

setrinur bursa

8- Ahmet Baki Saç Tasarım & Güzellik Merkezi

Nilüfer’de hizmet veren firmalardan biri de Ahmet Baki Saç Tasarım & Güzellik Merkezi. Saç-makyaj uzmanının düğün günü hazırlık sırasında yanında olmasını istiyorsan Ahmet Baki Saç Tasarım & Güzellik Merkezi ekibinden bu hizmeti alabileceğini söyleyebiliriz. Firmanın fiyatlarına baktığımızda Bursa’da gelin başı kuaför fiyatları ortalamasına yakın olduğunu söyleyebiliriz. Standart gelin paketi 800-1.000 TL civarında.

Ahmet Baki Saç Tasarım

9- Masterhair Bayan Kuaförü

Uygun fiyat seçenekleriyle Bursa Nilüfer gelin saçı ve makyajı firmaları arasında dikkat çeken Masterhair Bayan Kuaförü, düğün mekanında ya da evde de hizmet verebiliyor. Firmanın minimum paket fiyatları 1.000-2.000 TL arasında.

masterhair

10- Kadir Yücel Saç Tasarım

İster iddialı ister sade… Nilüfer kuaförleri arasında yer alan Kadir Yücel Saç Tasarım’da istediğin tarzda gelin başı modelini yaptırabilirsin.

Gelin saçı ve makyajından oluşan standart paket ücreti minimum 600-800 TL. Üstelik firma ile düğün tarihinden bir hafta önce iletişime geçmen yeterli!

Ahmet Albayrak Hair Styler


Senin için Bursa’da gelin saçı ve makyajı fiyatları ile bu fiyatları etkileyen faktörlerden bahsettik. Sen daha detaylı bir araştırma yapmak istersen Bursa gelin saçı ve makyajı firmalarını inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Bursa'da Düğün Organizasyon Fiyatları

Bursa Düğün Mekanı Fiyatları

Bursa'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Bursa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları ve 10 Düğün Fotoğrafçısı Önerisi

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

FS

Feray Setin

Düğün Tarihi: 14.10.2014


saç ve makyaj ne kadar önemli de olsa bu ücretlerin çok yüksek olduğunu düşünüyorum


SN

Sevil N.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Bri gelinin prensesler gibi görünmesi için saç ve makyaj en önemli detay belki de