Bursa Sosyal Tesislerde Düğün

Düğün organize edebileceğin Bursa sosyal tesislerinin tümü Düğün.com'da! Hem açık hem kapalı alanları ile, dört mevsim düğünlerin gözdesi olan sosyal tesisleri incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinden teklif al!

Merinos Davet
Üyelere
Özel Fiyat
25
4
Merinos Davet

11 yorum

Osmangazi

Bursa düğün yerleri arayan değerli çiftlerimiz için yemyeşil doğası, merkezi lokasyonu ile yanı başınızdayız. Aklınıza gelmeyecek bir çok imkanı aynı anda sunan hizmet anlayışı ile Merinos Davet...

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

45.000 TL Fiyat Al

Maks. Kapasite
2.000-3.000 kişi
Merinos Kır Bahçesi
20
1
Merinos Kır Bahçesi

Osmangazi

4 yorum

Bursa’da düğün mekanları arasında yeşillikler içinde bulunan, sosyal tesis güvencesinde uzun yıllardır işletmesini yaptığımız nezih mekanımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan gurur...

Maks. Kapasite
500-750 kişi
Min. Yemekli
150-200 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Daha düşük bütçeli ama tavizsiz bir düğün töreni mi düşünüyorsunuz? O halde seçenekleriniz arasında Bursa’nın sosyal tesisleri olduğunu da unutmayın. Düğün mekanı olarak; şehrin içinde ama kalabalığından uzak bir konfora sahip sosyal tesisler düşlediğiniz düğün için en ideal mekan olacaktır.

Düğün yerleri arasında hem güzel olup hem ekonomik olan sosyal tesisler sayesinde düğün bütçenizde ev dekorasyonunuz veya balayı gibi masraflara daha çok alan bırakabilirsiniz. Üstelik Düğün.com indirimleri ile düşündüğünüzden daha uygun fiyatlı bir düğün yapmış olacaksınız.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Bursa Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular