Salon Matmazel

E-posta Gönder

 • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Matmazel Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Salon Matmazel Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Matmazel Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Matmazel Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Salon Matmazel Hakkında

Gelin saçı ve makyajı konusunda birçok gelin adayı tarafından tercih edilen Salon Matmazel, sizin de güzelliğinize ışık tutmak istiyoruz. Bir daha tekrarının olmayacağı o büyük günde gözlerin sizin üzerinizde olması için özgün saç tasarımları yapıyoruz. Bunun yanında bir kuaförden beklediğiniz her hizmeti sağlayabiliyoruz: Saç boyama, renklendirme, profesyonel makyaj, manikür, cilt bakımı, türban tasarımı...

Düğün gününüz için sunduğumuz hizmetlerden bahsetmende önce ‘’Hayalinizde nasıl bir saç modeli var?’’ diye sorsak. Enseden yapılmış topuz alternatifleri, örgülü atkuyrukları veya omuzlarınıza düşen romantik saçlar... Sizin tercihiniz hangisi olacak bilmiyoruz ama hangi modeli seçerseniz seçin muhteşem görüneceğinizin emin olabilirsiniz. Tüm bu detayları görüşmek için sizi salonumuza davet etmemizle başlıyor süreç. Bu aşamada düğün yapacağınız mekanın fiziksel özelliklerini, saç yapınızı ve gelinliğinizin modelini dikkate alıyoruz. Amacımız; sizi güzel gösterecek her şeyin birbiriyle uyumu olmasını sağlamak. Saç modelinizi kararlaştırdıktan sonra isterseniz prova olanağımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Bu sayede seçtiğiniz saç modeli düğünden önce görüp değerlendirme fırsatı yakalıyorsunuz.

Sıra makyaj stilinizi belirlemeye geldiğinde, saçlarınıza gösterdiğimiz hassasiyeti makyajınız için de gösterdiğimizi görüp mutlu olacaksınız. Bu arada yüzünüze temas eden kozmetik ürünlerini kaliteli markalardan tercih ettiğimizi de belirtelim. Yüz hatlarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkararak kusursuz bir görünümle konuklarınızın karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Makyaj stilinizi de belirledikten sonra ön görüşmemizi sonlandırıyoruz ve düğün tarihinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. O değerli gün gelip çattığında her detayı önceden planladığımız çok rahat ve keyifli bir süreç geçiyoruz. Ayrıca 10 kişilik ekibimizle yakınlarınız için de profesyonel hizmetler sunabildiğimizi belirtelim. Bursa gelin saçı ve makyajı konusunda uzman bir ekiple çalışmak isteyen gelin adaylarımızdan biriyseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Orhan Bey Mah. Taşkapı Cad. Heykel Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.