Özge & Yılmaz Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Özge & Yılmaz Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Özge & Yılmaz Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özge & Yılmaz Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özge & Yılmaz Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Özge & Yılmaz Saç Tasarım Hakkında

Güzellik sırlarını biriktirdiğimiz uzun süren sektörel eğitimler, yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle Bursa’da Özge & Yılmaz Saç Tasarım markasını yarattık. Her zaman hak ettiğiniz kalitede hizmet sunmak için profesyonel ekibimizle birlikte bu yolculuğa çıktık. Bu yüzden salonumuzda, dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri ve boyalarına yer veriyoruz. Aynı zamanda hijyen ve sağlık koşullarına da dikkat ediyoruz. Çünkü cilt sağlığınızı korumanın en güzel yollarını biliyoruz.

Markamızın çatısı altında saç ve makyaj konusunda pek çok eğitim veriyoruz. Bunun için işimizdeki ustalığı artıracak eğitimlere de devam ediyoruz. Saçınızda renk değişiklikleri, imaj yenileme için kesim, kaynak, estetik renklendirme, ombre, balyaj gibi farklı tekniklerle güzelliğinize ışık tutuyoruz. Güçlü ve parlak saçlar içinse tavsiye ettiğimiz bakımlar var. Düğün günü şıklığınızı tamamlayan saç tasarımı için bizi tercih ederseniz, yüz hatlarınıza en çok yakışan model için de hazırız. Üstelik bu kez birçok kriteri bir araya getiriyoruz. Mesela; şıklığınız için gelinlik modelinize en çok yakışan tarzı keşfediyoruz. Seçtiğiniz modelin gelinlik yakanızla, düğün konseptine ve tarzınıza da uymasını sağlıyoruz. Bunu topuz, örgü ve dağınık saç modellerinin hemen hepsi için yapabiliyoruz.

Makyaj uygulamalarıyla ışığınızı ortaya çıkardığınız bir düğüne ne dersiniz? Damat bey bu gece size bir kez daha aşık olacak. Her şeyinizde kusursuz bir uyum yakaladığınız düğün gününde saç ve makyajınızda da ışıl ışıl parlamak için doğru adrestesiniz. Özge & Yılmaz Saç Tasarım ailesi olarak profesyonel makyaj tekniklerimizle de Bursa Nilüfer kuaför salonları arasında adımızdan söz ettiriyoruz. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak için yaptığımız uygulamalarla ilgili sayfanın üst kısmında yer alan fotoğraf bölümünde örnekler var!

Neden sıradaki güzel gelin adayı siz olmuyorsunuz? Özge & Yılmaz Saç Tasarım iletişim formu da sayfanın üst kısmında, sağ tarafta! Bu arada Bursa gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızın fiyat avantajları da yüzünüzü güldürecek.

İletişim

 • Adres:

  Konak Mah. Beşevler Cad Özer Aprt No:82 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.