Bursa Düğün Pastası Firmaları

Düğün pastası konusunda en çok beğenilen Bursa pastaneleri Düğün.com'da! En lezzetli pastalar için modellere bak, beğendiklerinden fiyat teklifi iste! En tatlı düğün pastası senin olsun!

%20 indirim
Sweet Heaven
28
Sweet Heaven

Osmangazi

Heaven Cookies adıyla 2007 yılında kurulduk ve yaklaşık 20 yıllık hayatımızda hatırı sayılır bir noktaya gelmeyi başardık. Sweet Heaven Bursa adresimizde 120 kişilik bir ekiple hizmet veriyor ve...

Maks. Dilim Sayısı
Limit Yok
Min. Dilim Fiyatı
8-10 TL
Sestra Pasta

Sestra Gıda bünyesinde yer alan Sestra Pasta, Bursa düğün pastası satan yerler içerisinde özel kutlamalarda sizin yanınızda olarak lezzetli pastaları size sunuyor. Düğününüzle ilgili neredeyse her...

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün pastası ne kadar önemli? Bu soruyu hiç düşünmeden evet olarak yanıtlamalısınız. Çünkü düğüne damgasını vuracak en önemli ayrıntılardan biri düğün pastası olacak. Salona gelirken davetlilerin gözünü alamayacağı, düğün temanıza uygun bir pasta yaptırmazsanız düşlediğiniz mükemmel düğünü değil, kutlama sonrası olumsuz eleştirileri işitebilirsiniz. Elbette güzel bir pasta olduğu kadar tadının lezzetli olması gerektiğini de unutmayın. Görsel bir şölenden sonra beklentilerin artacağını ve tadının görüntüsü kadar güzel olmaması durumunda misafirlerinizde yine istediğiniz etkiyi bırakamayacağınızı da aklınızda bulundurarak tercih yapın.

Bursa’nın butik pastacıları arasından pasta modellerine bakarak kolayca tercih yapabilir, Düğün. com’a özel indirimlerden yararlanarak bütçenizi aşmadan dilediğiniz düğün pastasına kavuşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları
Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları