Bursa Düğün Pastası Firmaları

Düğün pastası konusunda en çok beğenilen Bursa pastaneleri Düğün.com'da! En lezzetli pastalar için modellere bak, beğendiklerinden fiyat teklifi iste! En tatlı düğün pastası senin olsun!

Jade Patisserie

Nilüfer

Jade Patisserie

Düğününüz için istediğiniz lezzet ve büyüklükte bir pasta için pastane arayışındaysanız çiftlerimize bir önerimiz var. Jade Pasiserie pastaları gecenizi renklendirecek pasta seçenekleri ile...

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

5 TL'den az

Min. Dilim Fiyatı

31
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları

Düğün pastası ne kadar önemli? Bu soruyu hiç düşünmeden evet olarak yanıtlamalısınız. Çünkü düğüne damgasını vuracak en önemli ayrıntılardan biri düğün pastası olacak. Salona gelirken davetlilerin gözünü alamayacağı, düğün temanıza uygun bir pasta yaptırmazsanız düşlediğiniz mükemmel düğünü değil, kutlama sonrası olumsuz eleştirileri işitebilirsiniz. Elbette güzel bir pasta olduğu kadar tadının lezzetli olması gerektiğini de unutmayın. Görsel bir şölenden sonra beklentilerin artacağını ve tadının görüntüsü kadar güzel olmaması durumunda misafirlerinizde yine istediğiniz etkiyi bırakamayacağınızı da aklınızda bulundurarak tercih yapın.

Bursa’nın butik pastacıları arasından pasta modellerine bakarak kolayca tercih yapabilir, Düğün. com’a özel indirimlerden yararlanarak bütçenizi aşmadan dilediğiniz düğün pastasına kavuşabilirsiniz.