Düğün Organizasyon

Bursa Düğün Organizasyon Şirketleri

Elif Organizasyon
5,0
(17 Yorum)
9. yıl
Nilüfer

Siz de kusursuz bir düğün için organizasyon firması tercih edenlerdenseniz, iyi bir haberimiz var. Bu yoğun ve temposu yüksek gün için daha fazla yorulmanıza gerek kalmadı. Arkanıza yaslanıp bu...

2.000 TL'den fazla
İncele
Lâdil Wedding & Event
2 Yorum
Nilüfer

Bursa düğün organizasyon firmaları arasında Lâdil Wedding & Event olarak sektörün nabzını tutan, güncel gelişmeleri yakından takip eden bir firmayız. Düğün mekanı sektöründe uzun yıllar boyunca...

600-800 TL
İncele

Diğer Firmalar

Osmangazi Ayşegül Tasarım Organizasyon

2.000 TL'den fazla

Osmangazi Birgül Organizasyon

400-600 TL

Osmangazi Blue Dreams Event

2.000 TL'den fazla

İznik Deniz Organizasyon

800-1.000 TL

Osmangazi Çubukçu Organizasyon

2.000 TL'den fazla

Nilüfer Su Wedding Flowers

100 TL'den az

Gemlik Çılgın Organizasyon

100-200 TL

Yıldırım Zeynep Tasarım Organizasyon

2.000 TL'den fazla

Osmangazi Artı Organizasyon

400-600 TL

Yıldırım Bursa Yıldız Organizasyon

100 TL'den az

Osmangazi Bursa Organizasyon Wolimte

600-800 TL

Nilüfer La'mir Event

2.000 TL'den fazla

Nilüfer Pamuk Events

100-200 TL

Nilüfer Zuum Event

600-800 TL

İnegöl XL Organizasyon

100-200 TL

Gemlik Alp Organizasyon

1.000-2.000 TL

Nilüfer Serdar Özen Organizasyon

2.000 TL'den fazla

Osmangazi Yenibiri Organizasyon

2.000 TL'den fazla

Nilüfer Rüya Organizasyon

100 TL'den az

Osmangazi Ayfer Aydın Event's

600-800 TL

Osmangazi Astorya Organizasyon

200-400 TL

Nilüfer Ceren Doruk Event

2.000 TL'den fazla

Nilüfer Begonvil Davet

2.000 TL'den fazla

Osmangazi Asude Davet ve Kına Organizasyon

2.000 TL'den fazla

İnegöl Labredu Event

400-600 TL

Yıldırım Prusa Organizasyon

100 TL'den az

Mudanya Esma Organizasyon

1.000-2.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Organizasyon Fiyatlarını Etkileyen Durumlar

Düğününüz için anlaşacağınız organizasyon firmasının size sunduğu hizmetlerin içeriğinde yapmak istediğiniz değişiklikler nedeniyle farklı fiyatlandırma ile karşılaşabilirsiniz. Masa süslemesinden mekan giydirmesine, kullanılan aksesuarlardan çiçeklere kadar pek çok ayrıntı sizin istekleriniz doğrultusunda yenilendiği ya da değiştirildiği zaman bu durum organizasyon fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Organizasyon şirketleri ile çalışmaya başladığınız andan itibaren ne istediğinizi iyi şekilde belirtmeniz çok önemli. Aksi halde sonrasında yapacağınız her değişiklik ve ekleme için ekstra ücret ödeyebilirsiniz. Eğer bir konsept düğün gerçekleştirecekseniz, anlaşacağınız firmanın daha önce yaptığı düğün organizasyonlarına ait videoları, fotoğrafları ve düğün detaylarını inceleyerek kendi düğününüz için ilham alabilirsiniz. Organizasyon dahilinde kullanılan mekan süslemeleri, masa örtüleri, şamdanlar, mumlar, çiçekler, sandalyeler ve aklınıza gelebilecek her türlü detay fiyatlandırmaya dahildir. Düğün masası ve sandalyesi için istediğiniz süslemeleri mutlaka organizasyon şirketiyle detaylıca görüşmelisiniz. Örneğin masa süslemelerinde yapay çiçek yerine gerçek çiçek kullanmasını istiyorsanız, daha fazla ücret ödeyebilirsiniz ya da masa örtülerini ipekten veya ketenden isterseniz ücret yine farklı olacaktır.

Eğer farklı organizasyonlar talep ediyorsanız, örneğin açık alan bir düğün organizasyonunda havai fişek gösterisi veya barkovizyon gösterisi gibi yine farklı bir fiyatlandırma ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle organizasyon şirketiyle anlaşırken tüm isteklerinizi belirterek fiyat almanız önemlidir.

LCV Neden Önemlidir?

Organizasyon fiyatlarını doğrudan etkileyen diğer önemli etken konuk sayınızın belirlenen sayıyla birebir örtüşmemesidir. Bu nedenle LCV hizmeti büyük önem taşır. Peki, LCV nedir? Açılımı ‘Lütfen Cevap Veriniz’ olan LCV, konuklarınızın size ulaşarak davete kaç kişi katılacaklarını ya da katılmayacaklarını bildirdikleri iletişim sistemidir. LCV yemekli düğün organizasyonlarında çok önemlidir. Çünkü belirtilen davetli sayısına göre yemek hizmeti alırsınız. Belirtilen davetli sayısından az kişi katıldığında bu sizin zararınıza olan bir durumdur. Çünkü siz gelemeyen davetlilerinizin de yemek ücretini ödemiş oluyorsunuz. Davetli sayısının artıya geçmesi durumunda ise, yemek yetmeyebilir ve canınız sıkılır. Stressiz bir düğün organizasyonu için çalışacağınız organizasyon şirketiyle birebir iletişim halinde olup, planlamayı birlikte yapmaya özen gösterin.

Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Tüm Şehirler Organizasyon Firmaları

Diğer Organizasyon Firmaları