Bursa Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Bursa nişanlık moda evlerini bir sayfada görüp, beğendiğin abiyeler için ücretsiz teklif alabilir; bütçene yardımcı olacak Düğün.com nişanlık indirimlerinden faydalanabilirsin. Hemen incelemeye başla!

7 firma

Merve Alkan Fashion Design

Nilüfer

Merve Alkan Fashion Design

Tasarımı Hayatın Her anına yayan biri olarak Mimar Sinan üniversitesi ve Uludağ üniversitesinde aldığı eğitimler sonrasında Profesyonel hayata geçiş yaparak aileden gelen Tekstil alt yapısıyla...

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

57
İncele
Arda Kuyumcu Haute Couture

Nilüfer

Arda Kuyumcu Haute Couture

Hatırı sayılır bir süredir Arda Kuyumcu Haute Couture markası altında çalışarak moda sektöründe yer alıyoruz. İşimizi çok severek büyük bir tutku ile yapıyoruz ve gönülden bağlı olduğumuz zanaatımıza.

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

12
İncele
Setr-i Nur Bursa

Nilüfer

Setr-i Nur Bursa

Setr-i Nur Bursa Geçmişten Günümüze Aynı Heyecanla Tesettür modasına yön vermek adına 2000 yılında kurulmuş olan firmamız, ilk zamanlar henüz 20 metrekarelik bir atölyede çalışmalarına başladığı...

500 TL'den az

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

12
İncele
Kırçiçeği Abiye ve Nişanlık

Osmangazi

Kırçiçeği Abiye ve Nişanlık

Kusursuz tasarım, yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderlik yapan Kırçiçeği Moda Evi, Bursa'nın ilk moda evi olma özelliğini taşımaktadır. 40 yılı aşkındır Bursa ve..

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Kısa Boylular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Eğer kısa boyluysanız abiye seçimi yaparken sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecek nişanlık abiye tercih etmelisiniz. Bu durumda iki seçeneğiniz var. Biri yüksek topuklu ayakkabı ile tercih edeceğiniz uzun abiye elbiseler, ikincisi ise diz altına inmeyen mini olarak adlandırılan kısa abiye çeşitleri. Ayrıca seçeceğiniz abiye modelinin düz renklerde olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü düz renk abiye modelleri sizi uzun ve zayıf gösterme özelliğine sahiptir. Eğer uzun abiye modeli giymeyi tercih ediyorsanız, platform topuklu ayakkabılara yönelebilirsiniz. Böylece istediğiniz yükseklikte olabilecek bu tarz bir ayakkabıyla çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Kısa abiye giymek isterseniz de mini elbiselere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Kısa boylu kadınların abiye seçerken dikkat etmesi gereken önemli unsurlardan biri de kumaş seçimidir. Giyeceğiniz abiye elbisenin kumaşının pileli, katlı ya da yoğun bir şifon kumaş olmamasına özen gösterebilirsiniz. Bu hareketli ve kalabalık kumaşlar yerine ince yapılı düz inen kumaşları tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz nişanlı elbise vücudunuzu saran türden olmalıdır. Böylece uzun ve ince yapılı görünebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir diğer nokta renk seçimi. Kısa boylu kadınlar koyu renk abiyeler tercih ederek ince, uzun ve zarif görünebilirler. Siyah abiye modelleri sizin için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Daha detaylı bilgi almak için mutlaka “Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” makalemize göz atmalısınız.

Bursa’da abiye ve nişanlık firmaları araştırırken mutlaka vücut tipinizi göz önünde bulundurarak abiye seçimleri yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Beğendiğiniz firmalardan randevu talep etmek için acele edin!