Bursa Catering Firmaları

Düğünlerde en çok tercih edilen Bursa Catering firmalarını bir araya getirdik! Firmaları incele, galerilere bak, fiyat teklifi al!

Umut Yemek Evi

Osmangazi

Umut Yemek Evi

Düğün töreninizde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz! Detaylara önem veriyorsunuz ve gecenin tüm incelikleriyle size özel olmasını da hak ediyorsunuz... Ancak bu kadar görevi tek...

Limitsiz

Kapasite

20 TL'den az

Min. Yemekli

28 4 1
İncele
Kayra Catering

Nilüfer

Kayra Catering

Bursa’da hayalini kurduğunuz düğün töreninde konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanmasını istiyorsanız, davet menüleri hakkında hassas kararlar vermelisiniz. Pek çok konuya ve detaya dikkat etmeniz...

Limitsiz

Kapasite

20 TL'den az

Min. Yemekli

14 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Catering Firmaları

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Önemli davetlerde hazır yemek deyince ilk akla catering şirketleri gelir. Nikah ya da düğün için düşündüğünüz catering hizmetleri, davetli sayısına, tercih edilecek yemek menülerine, kullanılacak ekipmanlara ve organizasyon yani hizmet içeriğine göre değişiklikler gösterir. Ekonomik bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız menü içeriğini bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilir, fazla bulduklarınızı menü içerisinden çıkartabilirsiniz. Fiyatı belirleyecek olan kişi sayısı tercih edeceğiniz menü çeşidini etkileyecektir. Örneğin, kalabalık davetler için kokteyl, daha az katılımlı davetler için bütçe durumunuza göre kokteyl prolange ya da açık büfe, ortalama 300 ya da 400 kişiye kadar olan bir düğün daveti içinse alakart menü seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Menüde mevsime uygun yiyeceklerin bulunması da fiyatları etkileyecek diğer unsurlar arasında yer alıyor.

Düğünün alkollü ya da alkolsüz olması, beyaz et ya da kırmızı et tercihi, soğuk tabak ve ara sıcak seçenekleri kısaca masaya gelen tüm ikramların çeşidi catering fiyatlarını önemli ölçüde değiştirecektir. Bu durumda yapmanız gereken catering firması ile görüşerek, kişi başı bir bütçe çıkarıp, bu bütçe dahilinde bir menü oluşturmalarını istemek olmalıdır.

Bursa’da bütçenize uygun catering firmasını bulmak için sayfa üzerinden araştırma yapabilirsini. Catering firmalarının hizmetlerini inceleyerek beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca Bursa’daki catering hizmeti kampanyalarını da kaçırmamanız için sık sık indirim sayfasını ziyaret etmenizde fayda var.