Catering Hizmetleri

Bursa Catering Firmaları

Nilüfer Erebor Cocktails & More

100-200 TL
3.000 kişi

Osmangazi Tat Yemek

Nilüfer Kayra Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Osmangazi Almira Hotel

500 TL'den fazla
1.000 kişi

Osmangazi Cans Yemek

Osmangazi Msb Mutfak Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Osmangazi Rumeli Kardeşler Sofrası

100 TL'den az
1.000 kişi

Osmangazi Obasan

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Önemli davetlerde hazır yemek deyince ilk akla catering şirketleri gelir. Nikah ya da düğün için düşündüğünüz catering hizmetleri, davetli sayısına, tercih edilecek yemek menülerine, kullanılacak ekipmanlara ve organizasyon yani hizmet içeriğine göre değişiklikler gösterir. Ekonomik bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız menü içeriğini bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilir, fazla bulduklarınızı menü içerisinden çıkartabilirsiniz. Fiyatı belirleyecek olan kişi sayısı tercih edeceğiniz menü çeşidini etkileyecektir. Örneğin, kalabalık davetler için kokteyl, daha az katılımlı davetler için bütçe durumunuza göre kokteyl prolange ya da açık büfe, ortalama 300 ya da 400 kişiye kadar olan bir düğün daveti içinse alakart menü seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Menüde mevsime uygun yiyeceklerin bulunması da fiyatları etkileyecek diğer unsurlar arasında yer alıyor.

Düğünün alkollü ya da alkolsüz olması, beyaz et ya da kırmızı et tercihi, soğuk tabak ve ara sıcak seçenekleri kısaca masaya gelen tüm ikramların çeşidi catering fiyatlarını önemli ölçüde değiştirecektir. Bu durumda yapmanız gereken catering firması ile görüşerek, kişi başı bir bütçe çıkarıp, bu bütçe dahilinde bir menü oluşturmalarını istemek olmalıdır.

Bursa’da bütçenize uygun catering firmasını bulmak için sayfa üzerinden araştırma yapabilirsini. Catering firmalarının hizmetlerini inceleyerek beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca Bursa’daki catering hizmeti kampanyalarını da kaçırmamanız için sık sık indirim sayfasını ziyaret etmenizde fayda var.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları