Müzik

Bursa Düğün Müziği Firmaları

Lounge Event Orkestrası
5,0
(46 Yorum)
7. yıl
Merkez
14 saatte cevap verir

Düğününüzü müzik grubu seçiminiz ile benzersiz kılmak istiyorsanız sizi Lounge Event Orkestrası ile tanıştıralım. Düğün orkestrası yolculuğuna 2013 yılında adım atan firma, farklı müzik tarzlarını...

50.000-75.000 TL
İncele
Grup Çelebi
Yıldırım

Grup Çelebi, 2010 yılından beri özel gün ve organizasyonlarınızda en kaliteli hizmetiyle yanınızda oluyor. Bursa’da ilahi grupları arasında tecrübemiz ve profesyonelliğimizle öne çıkıyor, en...

20.000-30.000 TL
İncele
Lider Davet Orkestrası
10 Yorum
Nilüfer
1 saatte cevap verir

10 yıldır alanında deneyimli müzisyenlerle aralıksız müzik yapan Lider Davet Orkestrası,Ahmet Gök önderliğinde oluşturuldu. Müziğin ilham verici , coşku dolu ritmini duymak istediğiniz her...

20.000-30.000 TL
İncele
Bayk Orkestra & Bando
5,0
(7 Yorum)
Nilüfer
2 saatte cevap verir

Kaliteli müzik kaliteli eğlence ! Sizde en özel geceniz de hem profesyonel bir orkestra olsun hem de aile atmosferi yaşatacak kalitede bir ekip ile çalışmak istiyorsanız Bayk orkestra ile...

50.000-75.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Osmangazi Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu

10.000-20.000 TL

Merkez Ege Mey Orkestrası

40.000-50.000 TL

Osmangazi Lidya Band Orkestrası

50.000-75.000 TL

Yıldırım Orkestra Lima

50.000-75.000 TL

Merkez Positive Live Project

40.000-50.000 TL

Nilüfer Mali ve Orkestrası

50.000-75.000 TL

Osmangazi Halil Özkıral ve Orkestrası

30.000-40.000 TL

Osmangazi Cihan Ege Orkestrası

40.000-50.000 TL

Merkez Tarık Sezer Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Osmangazi Gülfeyza Tasavvuf

10.000-20.000 TL

Nilüfer En Güzel Gecem

10.000-20.000 TL

Merkez Düet Yapım by Metin Özülkü

40.000-50.000 TL

Osmangazi Murat Kaynak Orkestrası

40.000-50.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bursa’da Düğün Müziğine Alternatif Tercih: Profesyonel DJ'ler

Son yıllarda gittikçe popülerleşen DJ’ler düğünlerin yıldızı haline geldi. Deneyimli ve profesyonel bir DJ, düğün gününüzün unutulmaz geçmesini sağlayacaktır. Doya doya eğlenmek için ve dans pistinde en sevdiğiniz şarkılarla dans edebilmek için müzik zevkinizin uyumlu olduğu bir dj ile anlaşabilirsiniz. Fakat DJ’ler konusunda seçeneklerinizin oldukça bol olduğunu söylemekte fayda var çünkü DJ’ler sizin için çalma listelerini özelleştiriliyor ve sevdiğiniz parçalara yer verebiliyor. Bu yüzden enerjinizin uyuştuğu ve önceki performanslarını beğendiğiniz bir DJ ile çalışmanız yeterli olacaktır.

Bursa Düğün DJ’lerinden Unutulmaz Performanslar

Elektronik müzik ve dans parçaları konusunda uzmanlaşan DJ'ler.Son yıllarda daha çok çiftin tercih ettiği bir düğün müzik hizmeti haline geldi. Düğününüzde çalacak olan parçaları DJ’inize bırakabilirsiniz. Ancak sevmediğiniz müzik türleri varsa parçalar varsa bunları DJ’e iletebilir, düğününüzde önce çalma listesinin son halini öğrenebilirsiniz.

Bursa Düğün DJ Fiyatları

Düğün DJ fiyatları İzmir'de birçok etmene göre değişebilir. Deneyimli ve tanınmış DJ'ler, daha yüksek ücret talep edebilirler. Aynı zamanda kaliteli ses ve ışık ekipmanları kullanan DJ'ler, ekipman maliyeti nedeniyle daha yüksek fiyatlar sunabilirler. Mekanın uzaklığı ve konumu, ulaşım giderlerini artırabilir, bu da DJ'lerin fiyatlarını etkileyebilir.

Bursa Düğünleri Canlı Müzikle Daha Keyifli

Canlı müzik isteyenlerin en çok tercih ettiği müzik hizmetlerinden birisi olan düğün orkestrası düğünler için en uygun olan parçaları repertuarına ekleyen, deneyimli ekiplerden müzisyenlerin bir araya geldiği müzik gruplarından birisidir. Genellikle ekiplerinde en az 4 kişinin bulunduğu bir düğün orkestrası ile anlaşmadan önce repertuarlarını öğrenebilir, sevdiğiniz parçaları çalıp çalmadıklarını sorabilirsiniz.

Canlı müzik denince akla gelen bir diğer müzik türü ise bando takımları diyebiliriz. Bando takımları gelin alma törenleriyle ünlü, davul-zurna ikilisi ve trompet gibi enstrümanlar ile en enerjik parçaları çalan bir ekipten oluşuyor. Dilediğiniz konsepte uygun giyim gibi konularda anlaşabiliyorsunuz. Düğün atmosferini canlandıran ve performansları ile doyasıya eğlendiren bando takımları geleneksel olarak düğün geçit törenlerinde ve danslarda yer alabilirler.

Bursa Düğün Orkestraları ve Fiyatları

Orkestrada yer alan kişi sayısı, fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden birisidir. Daha geniş gruplar, daha yüksek maliyetlerle gelebilirler. Aynı şekilde, deneyim, müziğin kalitesini ve profesyonelliğini belirleyen bir faktör olduğundan, deneyimli ve prestijli, tanınan orkestralar daha yüksek ücretlere sahip olma eğilimindedir.

Repertuarlarında yer almayan bir parça gibi özel isteklerinizin yerine getirilmesi ek maliyetlere yol açabilir. Hafta sonları ve özel tatil günlerinde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz ve buna ek olarak etkinliğin süresi de temel faktörlerden biri olarak belirlenebilir. Performansın süresi, ücretin belirlenmesinde önemli bir etken olarak rol oynar. Ayrıca, orkestranın kullandığı ses ekipmanlarının kalitesi de maliyetin artmasına katkı sağlayabilir.

Bursa Düğünleri İçin Düğün Müziği Seçim Rehberi

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan birisi de düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya DJ kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa DJ ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Bursa’nın düğün müzik grupları ve DJ’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.

Bursa Düğünleri İçin Müzik Listeleri: En Popüler Parçalar ve Oyun Havaları

Bursa’daki düğününüz için anlaşacağınız müzisyenler, romantik, coşkulu ve popüler müziği bir araya getirerek sizin ve misafirleriniz için özel bir deneyim sunacaklardır. Önemli olan, sizin ve misafirlerinizin zevkine uygun şarkıların çalınmasıdır, bu nedenle farklı müzik türleri arasından size en uygun olanları seçmek sizin göreviniz olacaktır. Bu şekilde, anlaştığınız DJ, bando veya orkestra gibi gruplar, en sevdiğiniz parçalarla performans sergileme fırsatına sahip olabilirler.

Bursa’da Gelin Alma’dan Düğün Dansına: Bursa Düğün Müzik Grupları

Düğününüzde canlı müzik istiyorsanız bunun için tercih edebileceğiniz orkestralar ve bando takımları bulunuyor. Bando takımları enerjik ve neşeli ekibiyle renkli parçalara yer veren, özellikle davul zurna ikilisini geleneksel anlamda yaşatan bir canlı müzik türü diyebiliriz. Gelin alma töreninden tutun dans pistinde biten geceye kadar size eşlik edebilirler.

Uygun Fiyatlı Bursa Düğün Müziği Hizmetleri İçin Teklif Alın

Bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanarak kriterlerinize en uygun olan firmaları görüntüleyebilirsiniz. Ardından bu firmaların profillerini ziyaret ederek önceki çalışmalarını izleyebilir performanslarını değerlendirebilirsiniz. Hakkında kısmındaki açıklamaları okuyarak çalışma prensipleri ve sundukları hizmetler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu noktadan sonra ilginizi çeken firmalara iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız bütçenize uygun bir firmayla karşılaşma ihtimaliniz o kadar çok artacaktır. Firmaların dönem dönem yayınladığı avantajlı fiyatlardan yararlanmak için sıkı takipte kalabilirsiniz. Ayrıca her firmanın düğün tarihinden ne kadar süre önce iletişime geçmeniz gerektiğine dair belirttiği bir süre var. Bu sebeple elinizi çabuk tutmalı ve taleplerin arttığı dönemlerde beğendiğiniz ekibi kaçırmamak için erkenden iletişime geçerek randevu almalısınız.

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler

Bursa Düğün Orkestraları, DJ ve Müzik Grupları - Sıkça Sorulan Sorular

 • Bursa düğün orkestra fiyatları ne kadar?
  Bursa düğün orkestra fiyatları ortalama 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.
 • Bursa düğün müzik grubu fiyatları ne kadar?
  Bursa düğün müzik grubu fiyatları ortalama 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Bursa düğün DJ fiyatları ne kadar?
  Bursa düğün DJ fiyatları ortalama 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Bursa şehrinde en popüler düğün müziği türleri nelerdir?
  Düğün.com'da Bursa şehri özelinde Türk Halk Müziği türünde 9, Türkçe/Yabancı Pop türünde 9, Oyun Havaları türünde 8, Türk Sanat Müziği türünde 8 ve Rock türünde 7 adet firma hizmet vermektedir.