Bursa Düğün Müziği Firmaları

Doğru düğün orkestrası ile harika bir düğün planlayabilirsin. En iyi Bursa müzik grupları Düğün.com'da! Hemen incele, fiyat teklifi iste, düğünün kusursuz olsun!

Halil Özkıral ve Orkestrası

Osmangazi

Halil Özkıral ve Orkestrası

Standart müzik repertuvarlarından sıkıldınız mı? O zaman sizleri Bursa ve çevre illerde uzun süredir sahne alan, sempatikliği ve muhteşem sesiyle tüm organizasyonlarınızı adeta bir şenliğe çevirecek..

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

9 4
İncele
Patron Orkestrası

Merkez

Patron Orkestrası

Düğünlerinizin gidişatını olumlu yönde etkileyecek, sevdiklerinize eşsiz bir müzik hizmeti sunacak ve uzun bir süre unutulmayacak bir performansa imza atacak Patron Orkestrası, Bursa’da hizmetinizde!.

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

7 1 2
İncele
Orkestra Lima

Yıldırım

Orkestra Lima

Orkestra Lima ailesine hoş geldiniz! 2010 yılından beri Bursa’da faaliyet gösteren orkestramızı mutlaka daha önce duymuşsunuzdur. Belki de dostlarınızın; özel davetlerinde veya düğün törenlerinde...

5 yorum

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

15 12 5
İncele
Tarık Sezer Orkestrası

Merkez

Tarık Sezer Orkestrası

Evlilik yolunda adımlarını atmış ve neredeyse sonuna varmış bir çiftseniz o halde belli başlı şeyleri halletmiş olmalısınız. Peki, düğünde sizi ve konuklarınızı eğlendirecek iyi bir grup ya da...

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Özellikler

8
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Bursa’nın düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.