Nazlı Kuaför

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nazlı Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nazlı Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nazlı Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nazlı Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Nazlı Kuaför Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Nazlı Kuaför Bursa’nın en nadide ilçelerinden biri olan Nilüfer’in Dumlupınar semtinde bulunuyor. Burada kadınların ihtiyaç duyabileceği ve bir kuaförden bekleyebilecekleri hemen her hizmeti onlara verebiliyoruz. Bunu yapabilmemizin en büyük sebeplerinden bir tanesi de güler yüzlülüğümüz ve samimi yaklaşımlarımız. İşini severek yapan butik bir ekibiz. Konuklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi her ne sebeple salonumuza gelmiş olurlarsa olsunlar en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Nazlı Kuaför olarak salonumuzda saç kesiminden çeşit çeşit modellerde saç tasarımına, ombre, sombre, balyaj ve röfle gibi renklendirmeden saç bakımına, porselen ve günlük makyajdan kişisel bakıma, ağdadan manikür ve pediküre kadar pek çok işlemi yapıyoruz. Ancak bunlar arasında en çok severek yaptığımız işlerden bir tanesi de özel gün ve törenleri için kadınların hazırlıklarını yapmak. Saç ve makyajlarını diledikleri gibi yaparak özenli bir görünüme sahip olmalarını sağlıyoruz. Düğünler, kına geceleri ve nişan merasimleri ağırlıklı olmak üzere, sünnet töreni, kız isteme ve mezuniyet balosu gibi etkinlikler için de çokça tercih ediliyoruz.

Gelinler ve düğün nişan gibi törenler özelinde konuşmak gerekirse onlara eksiksiz bir hizmet vererek stresten uzak şekilde hazırlıklarını yaptığımızı bilmenizi isteriz. Saç tasarımı için arzu ettikleri bir model olursa aynısını yapıyor, karar verememişlerse de fikirlerimizi anlatarak güzel bir tasarımı birlikte kararlaştırıyoruz. Görünümü tamamlamak için profesyonel makyaj sayesinde doğal ve pürüzsüz bir cilde sahip olmalarını sağlıyoruz. En güncel teknikleri en kaliteli makyaj ürünleri ile birlikte uyguluyoruz.

Dumlupınar Mahallesi kuaförleri içerisinde arayışınız devem ediyorsa Nazlı Kuaför olarak sizi sıradaki gelinimiz olmanız için salonumuza davet ediyoruz. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Dumlupınar Mah., Pamukkale Cd. Doğa Koçar Sit D:25, 16285 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.