Bursa Güzellik Merkezleri

Cilt bakımından masaja, pilatesten kavitasyona; düğün öncesi bakımlarını yaptırabileceğin tüm Bursa güzellik merkezleri Düğün.com'da! Güzellik merkezlerini incele, servisleri hakkında detaylı bilgi al, fiyat teklifi iste!

Estetica Plus

Nilüfer

Estetica Plus

2016 yılında ‘’Kadınlar mutluysa, dünya mutlu.’’ sözüyle yola çıktık. Hele ki hayatlarının en önemli gününde hizmet veriyor olmak… Bursa’nın ilk ve tek kadınlar kulübü olan...

Ağda

Hizmet İçeriği

5 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Güzellik Merkezleri

Düğün öncesi bakım yaptırmak mı, çok mu gerekli? Evet, bütün düğün telaşı arasında saçlarınız ve cildinizin bu gerginlikten ne kadar etkileneceğini bilemezsiniz. Düğün öncesi kesinlikle düzenli olarak cilt bakımınızı yaptırmak hem sizi rahatlatacak hem de cildinizin pürüzsüzlüğünü sağlayacaktır. Güzellik salonlarının sunduğu düğün paketleri ile hem uygun hem de doğru bakım hizmetini alabilirsiniz.

Düğün paketleri içinde cilt ve saç bakımından masaj ve spa uygulamalarına kadar sunulan hizmetlerin çoğunu çift olarak alabilir, hem eğlenceli vakitler geçirip hem de sağlıklı birer cilde sahip olabilirsiniz. Bursa’nın güzellik salonu uzmanları Düğün.com gelin ve damatlarına özel indirimli fiyatlarla sizi bekliyor.