Damatlık

Bursa Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Merkez Dormen Giyim

4.000-5.000 TL

Merkez Hatemoğlu

2.000 TL'den az

Osmangazi Civan Modaevi

2.000-3.000 TL

Merkez Kiğılı

2.000 TL'den az

Osmangazi Ramsey

Osmangazi Sarar Anatolium

2.000-3.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Damatlık Takım Elbise Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Damatlık seçerken tarzınızı, düğün mekanınızı ve müstakbel eşinizin gelinliğini göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Belirlediğiniz kriterlere göre damatlık seçenekleriniz, takım elbise ve smokin olabilir. Eğer tarihi mekan ya da gösterişli bir balo düğünü yapıyorsanız size tavsiyemiz smokin giymeyi tercih etmeniz. Böylece mekanla uyum içerisinde de olabilirsiniz. Smokin tercih ederseniz, smokin gömleği, papyon ve kol düğmeleri ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kır düğünü, kumsal düğünü ya da diğer açık alan düğün davetlerinde ise smokin yerine damatlık takımlar daha uygun olacaktır. Damatlık takım seçmek konusunda daha detaylı bilgi isterseniz, isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Kır Düğünleri İçin Damatlık Takım Elbise Önerisi

Kır düğünü için damatlık seçiminde size önerimiz koyu renk damatlıkları bir kenara bırakmanız. Düğün yapacağınız aya göre hava biraz serinse damatlık kumaşınızı tüvit, sıcaksa da pamuklu ve ketenden tercih edebilirsiniz. Yazın yapılacak düğünler için size tavsiyemiz yelekli damatlık modellerini seçmeniz. Böylece davet alanına geldikten sonra ceketinizi çıkararak yeleğinizle geceye devam edebilirsiniz. Peki, takım elbise için seçmeniz gereken renkler hangileri olmalı? Buz mavisi, kum beji, açık gri ya da beyaz bir takım tercih edebilirsiniz. Kravat seçiminizi de açık ve takımınızla hoş bir zıtlık oluşturacak renklerden seçebilirsiniz. Papyon takmak isterseniz, pantolonunuza askı takarak çok daha şık görünebilirsiniz.

Bursa’da damatlık alabileceğiniz firmaları araştırırken beğendiğiniz firmalardan tek tıkla randevu talep edebileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları