Gelin Saçı ve Makyajı

Osmangazi Gelin Saçı ve Makyajı

Eyşan Beauty
Osmangazi
22 saatte cevap verir

Eyşan Beauty Bursa’da, 20 senedir güzellik sektöründe hizmet veren bir firma. Her gelinin düğün gününde kendini en güzel haliyle ortaya koymak istediğini bilen bir kuaför olarak en özel ve en...

10.000
6.500 TL
İncele
Bride of Hatice Balli
10 Yorum
Osmangazi

Bursa gelin saçı kuaför arayanlar 2015 yılından bu yana kendini Hatice Ballı markamızın deneyimli ellerine emanet ediyor. Tecrübe açısından baktığımızda 2006’dan beri bu sektördeyiz ve güzellik...

10.000-15.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Osmangazi Gönül Pala Güzellik Salonu

5.000-7.500 TL

Osmangazi Tuana Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Rana Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Merlin Bayan Kuaförü

2.500 TL'den az

Osmangazi Moda Kuaför Bursa

2.500-5.000 TL

Osmangazi Salon Şeyma Tunca

2.500-5.000 TL

Osmangazi Salon Matmazel

2.500-5.000 TL

Osmangazi Selin Kuaför

2.500-5.000 TL

Osmangazi Reel Kuaför Zeynep Samuk

2.500-5.000 TL

Osmangazi Salon Nuray

2.500-5.000 TL

Osmangazi İdeal Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Kuaför Nazan

7.500-10.000 TL

Osmangazi Derya Güner Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Osmangazi Sare Kuaför

2.500-5.000 TL

Osmangazi Çisem Kuaför

2.500-5.000 TL

Osmangazi Paris Kuaför

5.000-7.500 TL

Osmangazi Rüya Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Laura Saç Tasarım ve MakeUp

2.500 TL'den az

Osmangazi Sibel Kuaför

2.500-5.000 TL

Osmangazi Nilva's Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Sedef Kuaför ve Güzellik Salonu

2.500-5.000 TL

Osmangazi Ello Güzellik Merkezi

2.500-5.000 TL

Osmangazi Büşra Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Orkide Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Hediye Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Osmangazi Lila Kuaför

2.500-5.000 TL

Osmangazi Deshe Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Trend Kuaför Nihal Kadriye Öcal

2.500 TL'den az

Osmangazi Sihirli Dokunuş Güzellik Salonu

2.500 TL'den az

Osmangazi Stüdyo Kuaför

5.000-7.500 TL

Osmangazi RA Luxury

15.000 TL'den fazla

Osmangazi İlknur Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Osmangazi Okyanus Kuaför

2.500 TL'den az

Osmangazi Serkan Ozaner Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Osmangazi YılmazAy Kuaför

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Osmangazi Kuaförleri ve Hizmetleri

Osmangazi, dört mevsimde de düğünler için sıkça tercih edilen ilçeler arasında dikkat çekiyor. İlçe aynı zamanda Bursa’nın diğer birçok yerine göre çok daha fazla kuaför seçeneği sunuyor. Düğününüzden önce uğrayacağınız son durak olan Osmangazi kuaförleri, birbirinden avantajlı paketlerle sizi bekliyor. Salonlar, gelin saçınıza karar veremediyseniz size çeşitli kataloglar ve öneriler sunuyor.

Osmangazi kadın kuaförlerini ilçenin birçok yerinde bulmanız mümkün oluyor. Bu sayede evinize veya düğün mekanına yakın konumlarda bir salon bulmanız da kolaylaşıyor. En çok sayıda kuaför Osmangazi’nin Bağlarbaşı Mahallesi’nde bulunuyor. Tayakadın ve Yunuseli kuaförleri de popülerlikleri ile dikkat çekiyor. Birçok seçenek sunan Dikkaldırım kuaförlerine ulaşım, şehrin otobüs seferleri ile kolaylaşıyor.

Bursa Osmangazi kuaför seçenekleri, aklınızdaki uygun gelin paketleri oluşturmanıza müsaade ediyor. Salonların hepsinde gelin makyajı ve gelin saçı hizmetleri paketlere dahil ediliyor. Bununla birlikte dilerseniz kuaförlerin iğneli veya lazer epilasyon hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Stresinizi atmak için bakım ve masaj hizmetlerini paketlere dahil eden kuaförler de Osmangazi’de mevcut.

Osmangazi Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Bursa kuaförleri ve güzellik salonlarının fiyatlarını incelediğimizde Osmangazi’de seçeneklerinizin her bütçeye uygun olduğunu görüyoruz. Osmangazi’deki kuaförler, gelin saçı ve makyajıyla birlikte manikür ve pedikür gibi hizmetlerini de hesaplı rakamlardan vermeye başlıyor. Ayrıca salonlar, takma kirpik uygulamalarını da çok uygun fiyatlar ile yapabiliyor. Kalıcı oje veya protez tırnak yaptırmak isterseniz fiyatlar bir tık artıyor.

Osmangazi güzellik merkezleri ve kuaförlerinin sunduğu fiyatlar, bölgeden bölgeye değişiklik gösterebiliyor. Çirişhane, Koğukçınar ve Nalbantoğlu gibi mahallelerde hizmet veren salonlar, hesaplı gelin paketleri ile sizi bekliyor. Altıparmak kuaför seçenekleri de elinde kısıtlı bütçeler olan gelinler tarafından sıkça tercih ediliyor. Salonlardaki ekipler, evinizde veya düğün mekanında hizmet almak isterseniz sundukları fiyatları arttırıyor.

Osmangazi’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Osmangazi’de kuaför seçerken, ekiplerin alandaki tecrübesi sizin için çok önemli olacaktır. Salonların önceki işlerinin fotoğraflarına bakarak veya gelinlerin yorumlarını okuyarak seçeneklerinizi filtrelemeye başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir başka etken ise bütçeniz. Her zaman bütçeniz dahilinde hizmetler veren kuaförleri değerlendirmelisiniz. Elinizdeki bütçeye göre paketler hazırlayan salonlar arasında tercih yapabilirsiniz.

Osmangazi’deki düğün mekanları ve kuaförler, Bursalı çiftler arasında oldukça popüler. Bu nedenle kuaför seçerken daha rahat randevu bulabileceğiniz salonları değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte kuaförlerle iletişime daha erken geçmeyi düşünebilirsiniz. Böylelikle salonlarda düğün gününüz için bir boşluk bulmanız çok daha kolay olacaktır. Erken randevu seçeneklerinde çeşitli indirimlerin de sizi beklediğini belirtelim.

Osmangazi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Osmangazi’de hizmet veren firmalar, düğününüzde ışıltılı saçlara ve ciltlere sahip olmanızı önemsiyor. Bu sebeple çoğu firma gelin saçı ve makyajıyla beraber çeşitli bakımları da paketlere dahil ediyor. Örneğin; gelin saçınıza başlanmadan önce keratin bakımları ve saç detoks işlemleri yapılıyor. Cildiniz için ise çeşitli maskelerden ve kimyasal peeling işlemlerinden oluşan bakımlar hazırlanıyor.

Osmangazi firmalarında gelin makyajınız için doğal görünümler veya iddialı tasarımlar seçme şansınız oluyor. Firmalar, gösterişli makyaj tasarımlarından birini seçtiyseniz ipek kirpik ve microblading gibi işlemleri de paketlere ekleyerek daha çarpıcı görünümler kazanmanıza yardımcı oluyor. Doğal görünümlü makyajlarda ise alımlı takma kirpikler ve nude tonlarda makyaj malzemeleri kullanılıyor.

Osmangazi Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Osmangazi gelin başı fiyatları, paketler veya ayrı ayrı hizmetler üzerinden hesaplanıyor. Gelin paketlerinden birini tercih ederseniz, maliyet hizmet başı fiyatlara göre daha düşük oluyor. Aynı zamanda Osmangazi’de birçok firma cebinize göre paketlerden ekleme veya çıkarma yapabiliyor. Aklınızdaki saç modeline en uygun hizmetlerin bulunduğu paketlerden birini seçtiğiniz takdirde ekstra hizmetler için ödeme yapmanız gerekmiyor.

Osmangazi’deki mekanlar her mevsimde hizmet verebilse de yaz ayları diğer sezonlara kıyasla çok daha fazla tercih ediliyor. Yaz sezonunun düğünler için daha popüler olması, gelin saçlarının ilkbahar veya sonbahar gibi mevsimlerde daha avantajlı fiyatlarla yapılmasına sebep oluyor. Aynı zamanda firmalarla daha erkenden iletişime geçip yaz sezonu kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Osmangazi Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Osmangazi Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları