Bursa Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve takınızı Düğün.com'da bulun! Bursa alyans ve takı firmaları burada, firma detaylarını ve modelleri incele, kampanyalardan yararlan!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları
Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları

Alyans Nasıl Seçilmeli?

Müstakbel eşiniz ile birbirinize olan aşkınızın ve bağlılığınızın simgesi olan alyans seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Önceliği yüzüğün ergonomik yapısına, eliniz ile olan uyumuna, kısaca rahatlığa vermelisiniz. Çünkü adeta sizin bir parçanız haline gelecek olan ve parmağınızdan çıkarmayacağınız bir aksesuarınıza dönüşen alyans ile rahat edebilmeniz önemlidir. Bu nedenle alacağınız alyans, ne parmağınızı sıkacak kadar küçük ne de parmağınızdan düşecek kadar gevşek olmalı. Ayrıca parmağa temas edecek olan iç yüzeyinin, parmağı rahatsız edecek şekilde desenli olmaması da gerekir. Çok geniş alyanslar, parmağınızın hareketlerini engelleyebilir. Bu nedenle mümkün olduğunca dar ve hafif yüzüklere yönelebilirsiniz. Alyansınıza karar vermeden önce hangi materyalden üretileceğini de belirlemenizi öneririz. Çiftler tarafından yaygın olarak tercih edilen altın alyans modelleri dışında, gümüş, platin, titanyum, çelik gibi farklı malzemelerden üretilebilen modeller de mevcuttur.

Nişan Yüzüğü Hangi Parmağa Takılır?

Nişan ve söz yüzükleri aslında aynı şeylerdir. Günümüzde pek çok çift tek bir alyans alarak, bunu nişan ya da sözde de kullanıyor. Nişan töreninde çiftlerin sağ ellerinin yüzük parmağına takılan alyans, nikah töreninde ise sol ele alınır. Ancak, genellikle sağ el daha büyük olduğu için, yüzük sol ele geçirilince parmağınıza büyük gelmesi gibi bir sorun ile karşılaşabilirsiniz. Şehrinizde bulunan alyans ve takınızı alabileceğiniz firmaları bu sayfa üzerinde araştırabilir, alyans fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri almayı da unutmayın.