Bursa Nikah Sonrası Yemeği

Bursa'nın nikah sonrası yemek için en uygun mekanlarını bir araya topladık. Mekanları incele, beğendiklerinden bir kaç tıkla fiyat teklifi iste, Düğün.com kullanıcılarına özel kampanyalardan faydalan!

158 firma

Bademli Düğün Davet

Nilüfer

Bademli Düğün Davet

Sade bir tören ile dünyaevine girip samimi bir ortamda bunu kutlamak isterseniz doğru adrestesiniz. Alışılmışın dışında bir düğün veya tören düzenlemek isteyen çiftlerimiz için klasikleşmiş tarzın...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

10
İncele
Kıyı Alaturka Restaurant

Nilüfer

Kıyı Alaturka Restaurant

Mudanya’da 2009 yılından günümüze Bursa eğlence hayatında Kıyı Balık olarak hizmet veriyorduk. Sahil kenarında denizin büyüsüne kapıldığınız ve kaliteli hizmetle buluştuğunuz bu restoranımızda...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

15
İncele
Baob Lunch Dinner Bistro

Nilüfer

Baob Lunch Dinner Bistro

Bursa’da yeni bir soluk, yeni bir keyif alacağınız BAOB Restaurant’da, Avrupa ve Dünya Mutfağından farklı tatlara ve sunumlara şahit olacaksınız. Dört ana bölümden oluşan restoranda, her bir bölümün..

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

2
İncele
Haflinger Çiftliği

Osmangazi

Haflinger Çiftliği

Sevdiğinizle hayatınızı birleştireceğiniz imzaları attıktan sonra, bunu keyifli bir yemek ile kutlamak isteyen tüm çiftlerimizi Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bulunan Haflinger Çiftliğine bekliyoruz...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

17 1 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu Planlama

Uygun bir bütçe ile evlenmek istiyorsanız, düğün yerine nikah sonrası şık bir düğün yemeği organize edebilirsiniz. Peki, nikah sonrası yemeği nasıl planlanır biliyor musunuz? Hem konuklarınızın hoşuna gidecek şıklıkta hem de bütçenize uygun bir seçenek olan nikah sonrası yemeği için ilk yapmanız gereken, şartlarınıza uygun mekanı bulmak. Bursa, yeşillik içinde ki restoranları, kafeleri ve lokantalarıyla size pek çok alternatif sunuyor. Tabii sizin önceliğiniz nikahtan hemen sonra organize edilen bir yemek için nikah salonuna yakın mekanlara öncelikli olarak bakmak. Mekana karar verirken de misafir sayınız ve menü içeriğini göz önünde bulundurmalısınız. Sizin ve davetlilerinizin damak zevkine uygun bir içerik hazırlatmaya özen göstermenizin memnuniyetiniz açısından önemli olduğunu unutmayın.

Eğer bir balık menüsü hazırlatmak istiyorsanız Bursa’daki balık restoranlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Konuklarınız için hazırlatacağınız balık çeşitlerinize ek mezelerle ve tatlılarla hoş bir düğün yemeği organize edebilirsiniz. Nikah şekeri için de deniz kabukları güzel bir hatıra olacaktır. Balık tercih etmeyenler işin et restoranları alternatif mekan seçeneklerinizden biri. Vejetaryen konuklarınız olmak ihtimaline karşılık menü de alternatif bir sebze yemeği de bulundurmanızda fayda var. Eğer menü yiyecek seçeneğini davetlilerinize bırakmak istiyorsanız size tavsiyemiz açık büfe bir restoran tercih etmeniz. Böylece herkesi aynı oranda memnun etmeniz de mümkün olacaktır.

Nikah Sonrası Yemek İçin Ne Giyilmeli?

Gelin adayları kısa gelinlik modellerini ya da uzun A kesim gelinlik modellerinden birini tercih edebilirler. Çok gösterişli olmayan sade bir gelinlik seçmeniz mekanla uyumluluğunuz açısından daha hoş bir görüntü oluşturacaktır. Duvak kullanacaksanız, rahat edebilmek için nikahtan sonra duvağı çıkararak yemeğe katılabilirsiniz. Damat adayları da düz bir siyah takım tercih edebilirler. Kravat ve ceketi nikah sonrasında çıkararak yemeğe gömlek ve pantolonla katılırlarsa daha rahat edeceklerdir.

Bursa’da nikah sonrası yemek organizasyonu için mekanlardan detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Düğün yemeği fiyatları için de ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın.