Altın Makas Kuaför ve Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Altın Makas Kuaför ve Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Altın Makas Kuaför ve Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Altın Makas Kuaför ve Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Altın Makas Kuaför ve Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Altın Makas Kuaför ve Güzellik Salonu Hakkında

Eğer Bursa gelin saçı ve makyajı konusunda uzman bir ekip arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Çünkü Kuaför mesleğine 1992 yılında adım atan Engin Asarkaya, peruk, micro kaynak ve doğal saç konusunda başarılı uygulamalar yapan Sabit Bekmezci ile 2017 yılında güçlerini birleştirdi ve Altınmakas Kuaför ve Güzellik Salonu adı altında hizmet vermeye başladı. Gelin saçı ve makyajı konusunda uzman bir ekibe de sahip olan Kuaför Altın Makas, doğal güzelliğinizin ortaya çıkaracağı profesyonel dokunuşlar yapmak için sizleri bekliyor.

Peki neler yapıyoruz?

Öncelikle en doğru saç modelini seçmeniz için sizi düğünden önce salonumuza davet ediyoruz. Salonumuzdan içeriği girdiğiniz andan itibaren kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor, güler yüzlü hizmet anlayışımızla ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Keyifli sürecimiz saç modelinize karar vermemizle başlıyor. Düğün mekanınıza, gelinliğinizin yakasına ve özel isteklerinize uygun olan saç tasarımlarımızı beğeninize sunuyoruz. Bunlar daha önce gelin adaylarımıza uyguladığımız tasarımlar oluyor genellikle. Tabii hayal gücünüz de önemli bir yol gösterici bizim için. Bu nedenle hayal ettiğiniz modeli tarif edebilir veya fotoğrafını gösterebilirsiniz. Bu modeli uygulama aşamasına geçmeden önce belli kriterle uyum sağlayıp sağlamadığını test ettiğimizi de belirtelim. Çünkü fotoğrafta çok beğendiğiniz tasarım saçınıza uygun değilse, göründüğü kadar güzel durmaya bilir sizde. Bu nedenle işimizi şansa bırakmıyor, önceden önlem alıyoruz.

Makyaj stilinizi belirlemekle devam ediyor sürecimiz. Yüz hatlarınızı öne çıkaran doğal görünümlü makyaj uygulamaları her zaman ilk tercihimiz oluyor. Tabii özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getireceğimizi bilmenizi isteriz. Her detayı önceden belirlediğimiz için düğün günü direk uygulama aşamasına geçebiliyoruz. Bu durum model seçiminde kaybedeceğiniz zamanın da önüne geçiyor.

Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Altın Makas Kuaför fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  FSM Bulvarı Selimiye Cd. Avcı Sk. Şallıoğlu Eski Dostlar Sitesi C Blok Nilüfer/BURSA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.