Emre Demirbilek Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Emre Demirbilek Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Emre Demirbilek Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Demirbilek Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emre Demirbilek Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Emre Demirbilek Saç Tasarım Hakkında

Düğününüzde uzun süredir hayalini kurduğunuz gibi bir gelin olmak için Emre Demirbilek Saç Tasarım farkını yaşamaya ne dersiniz? Hayatınızda ömür boyu yer edecek günler kusursuzluğu hak eder, siz de ediyorsunuz!

Kendimizi kısaca tanıtmak ve sağladığımız imkanlardan bahsetmek istiyoruz. 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor, Bursa’daki gelin adaylarımızı salonumuzda ağırlıyoruz. Açıldığımız günden beri memnuniyetinizi esas alıyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi ön planda tutuyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunarken kendimizi de sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz. En yeni trendleri, saç ve makyaj modellerini yakından takip ediyor, değişen modaya ayak uydurarak gelin adaylarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Sanatsal bakış açımız, uzman kadromuz ve güler yüzlü ev sahipliğimiz sayesinde bize olan güveninize layık olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Emre Demirbilek Saç Tasarım, değişim isteyen herkesin ilk tercihi oluyor. Kesim, renklendirme, mikro kaynak, ombre, sombre, fön, topuz, at kuyruğu, balyaj, perma ve bunun gibi daha pek çok işlemi uzmanlıkla gerçekleştiriyoruz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacağımızdan şüpheniz olmasın! Bunun yanı sıra gelin makyajı, manikür, pedikür, ağda ve epilasyon ile de tepeden tırnağa göz alıcı görüneceğinizi garanti ediyoruz.

Bu özel günde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız için de bir haberimiz var. Gelin adayımız ile birlikte toplam 8 kişiye sihirli dokunuşlar yapabiliyor, düğüne hazırlayabiliyoruz.

Nilüfer kuaförleri arasında farklılaştığımız en önemli özelliklerimizden biri de düğün gününüzde istediğiniz yerde hizmet verebiliyor olmamız! En az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçip randevu aldığınız taktirde sizi isterseniz salonumuzda ağırlayabiliyor, isterseniz otele, eve ya da düğün mekanına gelebiliyoruz.

Eğer sunduğumuz bu olanaklardan yararlanarak düğününüze eksiksiz bir şekilde hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Demirci Mahallesi Başak Sokak Demirci Park Sitesi B Blok No:11, 16159 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.