Ülkü Kuaför

E-posta Gönder

 • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ülkü Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ülkü Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ülkü Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ülkü Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ülkü Kuaför Hakkında

Düğününüzde tüm sevdiklerinizi etkileyen bir gelin olma hayaliniz, Ülkü Kuaför ile gerçeğe dönüşüyor! Tarzınızı, zevkinizi, kısacası sizi yansıtan saç ve makyajınız ile tüm hayran bakışları üstünüzde toplamak istiyorsanız, doğru sayfadasınız!

Ülkü Kuaför olarak faaliyete başladığımız ilk günden beri koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alıyor, salonumuzdan içeriye giren herkesin mutlu bir şekilde ayrılmasını hedefliyoruz. Bunun için de istek ve ihtiyaçlara hitap ediyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Gerek hizmet anlayışımız, gerek uzman kadromuz, gerekse de kullandığımız aksesuar ve ekipmanlar ile güveninize layık olacağımızdan emin olabilirsiniz. Gemlik kuaförleri arasından tercihinizi Ülkü Kuaför’den yana kullanacak, pişman olmayacaksınız!

Tecrübelerimizi en iyi şekilde kullanarak saçınız için bir imaj danışmanlığı yapabiliyoruz. Kesim, ombre, gölge, röfle, keratin bakım ve saç botoksu gibi farklı işlemler uygulayarak saçlarınıza sihirli dokunuşlar yapıyoruz. Saç modelinizi belirlemede çeşitli önerilerde bulunuyor, bunu yaparken saç uzunluğunuz, ten renginiz, gelinliğinizi, duvağınız ve düğün konseptiniz gibi unsurları da ön planda tutuyoruz.

Aynı işlemleri makyajınız için de gerçekleştiriyoruz. Tümüyle uyumlu görünmeniz için hem saç hem de makyajınızın aynı tarz ve konseptte olması gerekiyor. Bu doğrultuda makyajınızı da tamamlıyor, sizi düğününüze hazır bir hale getiriyoruz.

Sadece saç ve makyajı değil, güzelliğinizi ortaya çıkaracak pek çok bakım işlemlerini de salonumuzda profesyonel bir şekilde uygulayabiliyoruz. Manikür, pedikür, kalıcı oje ve epilasyon gibi hizmetlerle de gelin adaylarımızın mutluluğunu sağlıyoruz.

Özellikle düğünlerin arka arkaya yapıldığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bu yüzden herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına bizimle düğün tarihinizden en az 3 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle birlikte planladığımız gün tamamen size ayırabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.