Adana Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 3:28 DK

31.08.2018

Adana’da gelin başı yaptırabileceğin kuaförler konusunda hala kararsız mısın? Tabii bu kuaförlerin bütçeni de çok zorlamaması gerekiyor. Senin için firmalarla görüştüm ve Adana kuaförleri 2018 fiyat listesini gözden geçirdim. Kuaförüne karar vermeden önce bu yazıya göz atmanda fayda var!

Dünyanın en güzel gelinliğine sahip olabilirsin. Ancak gelin saçın ve makyajın başarılı değilse hiçbir anlamı olmayacaktır. Unutma; gelinlik, saç, makyaj ve ayakkabı birbirini tamamlayan yapboz parçaları gibidir. Bir parça bile eksik olursa görüntü bozulur.

Adana’da gerçekleştireceğin düğün için gelin başını yapabilecek, işinde başarılı kuaförler ve paket fiyatları hakkında araştırdığım bilgileri derledim. Sana faydalı olacağını düşünüyorum.

Aynı zamanda “Adana’da en iyi kuaför hangisi?” sorusunun cevabını da şehrindeki tüm kuaförleri inceleyerek bulabilirsin.

w2ieonuzej2xodga - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

Adana Gelin Saç Makyaj Uzmanları

Kuaförler konusundaki hassasiyetini anlıyorum ve Adana’da kuaför önerisi isteyen gelin adayları için listelediğim firmalara göz atmanı öneriyorum. Firmalar hakkında detaylı bilgi için sayfalarını ziyaret etmeyi unutma. Hem orada yaptıkları işlerin fotoğraflarını da bulacaksın!

1- Make Up Artist Serkan Ertsak

Adana profesyonel makyaj yapan yerlerden Make Up Artist Serkan Ertsak, Seyhan’da yer alıyor. Firma profesyonel makyajın dışında gelin başı da yapıyor. Paket fiyatları ise 800-1000 TL’den başlıyor.

craekzrcgtlgxs3e - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

2- Make Up Artist Sabiha Taş

Adana makyaj uzmanlarından biri de Make Up Artist Sabiha Taş. Ekibiyle birlikte çalışan makyöz, hazırlanmak istediğin mekana geliyor ve orada gelin makyajını yapıyor. Düğün.com çiftlerine özel indirimler de sunuyor. Gelin makyajı fiyatları ise 800-1.000 TL arasında.

t5ejuawtwxovog1m - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

3- Se'Se Hair & Make Up Design

Adana kuaför salonlarından Se'Se Hair & Make Up Design, Çukurova’da yer alıyor. Kuaför sadece Adana’da değil, diğer illerde de hizmet veriyor. Gelin saç ve makyajı paketi ise Adana’da kuaför fiyatları ortalamasıyla aynı: 800-1.000 TL arasında.

mqtxfvre0aduovrk - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

4- Ziya Hizar Ziyapaşa

Adana en iyi kuaförlerinden biri Ziya Hizar Ziyapaşa! Seyhan’daki kuaförün Adana’da iki tane şubesi var. Ayrıca şehir dışına da gelin başı yapmaya gidebiliyorlar. Paket fiyatları ise 800-1.000 TL arasında.

jbizmxe356bjcjtj - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

5- H&D Victoria Aytunç Şehirlioğlu

Çukurova kuaförlerinden biri de H&D Victoria Aytunç Şehirlioğlu! Kuaför Adana’da gelin başı ve gelin makyajı için tercih edilen yerlerden. Paket fiyatları ise minimum 600-800 TL!

9xoytzhoqicwrfa7 - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

6- Zeynep Şen Make-Up & Hairdesign

Zeynep Şen Make-Up & Hairdesign, Adana gelin başı kuaförlerinden bir diğeri. Kuaför, “Önemli olan müşteri kazanmak değil, insan kazanmak.” mottosuyla çalışmalarını sürdürüyor. Paket fiyatları ise 800-1.000 TL arasında değişiyor.

gp4jt4zafnscgq3k - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

7- Müberya Sağlam Professional Make Up Artist

Adana porselen makyaj uzmanlarından Müberya Sağlam ve ekibi Seyhan’da yer alıyor. Ekip sadece makyaj değil aynı zamanda gelin başı da yapıyor. Paket fiyatları ise minimum 1.000-2.000 TL aralığında.

ca8fimm5ersgk6b4 - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

Ayrıca tüm Adana kuaförler listesini incelemek istersen de buraya tıklayabilirsin.

Adana’da Standart Gelin Paketleri Ne Kadar?

Adana'da gelin başı fiyatları paket üzerinden belirleniyor. Paketler; gelin saçı ve makyajı olarak ve bu pakete ek manikür, pedikür, tüm vücut ağda eklenerek iki seçenek sunuluyor.

"Ben manikürümü daha önceden yaptıracağım. Sadece saç ve makyaj istiyorum." dersen birinci paketi seçmiş oluyorsun ve minimum 800-1.000 TL arasında değişiyor fiyatlar.

1johlzrhxogmz6kq - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

Bir diğer seçeneğin ise şu: Gelin başını kuaför salonu yerine özel saç artistine yaptırmak isteyebilirsin. Bu durumda fiyat 1250 TL'den başlayıp 3000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Bu arada kuaförlerin büyük kısmı gelin adaylarına ücretsiz prova imkanı da sunuyor. Böylelikle düğün gününden önce gelin saçı ve makyajını görebilme imkanı buluyorsun.

w8fpt0axku3osrdy - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

”Ekstra Hizmetleri de İstiyorum!”

İkinci seçeneğin ise saç ve makyajın yanı sıra manikür-pedikür ve tüm vücut ağda seçeneklerini içeren paket. Adana kuaförleri bu paketi birinci pakete 150 TL ile 200 TL arasında bir ücret ekleyerek fiyatlandırıyor.

Örneğin; 900 TL'lik ilk paketi seçtiğini ve buna ek olarak manikür-pedikür ve tüm vücut ağdayı eklettiğinde 200 TL daha ödeyeceğini düşünürsek, ayırman gereken bütçe 1.100 TL olacaktır.

Ayrıca senin için buraya faydalı bir yazı bırakıyorum: 7 Soruda Gelin Saçı

zjctswfffh5dw1mp - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

Kuaför İstediğin Mekana Gelirse Fiyatlar Nasıl Oluyor?

O gün anlaştığın saç makyaj uzmanlarının düğün mekanına veya eve gelmelerini istiyorsan önceden bunu belirtmelisin. Çünkü bu kalem genel olarak ekstraya konuyor.

Görüştüğüm saç artistlerinin bir kısmı düğün paket bedelinin 2 katını istediklerini; bazıları ise bulunduğu mesafeye ve düğünün hafta içi veya hafta sonu olmasına göre ücretlendirdiklerini belirttiler.

p4jztxjflbhppic0 - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

Erken Rezervasyon Yaptır, İndirimi Kap!

Erken rezervasyon çoğu alanda olduğu gibi saç makyaj alanında da avantajlı. Örneğin yazın düğün yapacaksan kış aylarında veya baharda kuaförle anlaşabilirsin.

Böylelikle hem istediğin saati ve günü rahatlıkla seçebilirsin hem de Adana kuaför fırsatlarından faydalanabilirsin.

Bu arada hala nasıl bir model yaptıracağına karar veremediysen seni şöyle alayım: Gelin Saçı ve Makyajını Seçmene Yardım Edecek İpuçları

0tfisa4oedpmgaaf - adana gelin saçı ve makyajı fiyatları

Adana gelin saçı ve makyajı fiyatları bu şekilde. Sence fiyatlar nasıl? Bütçene uygun olduğunu düşünüyor musun? Yorum yazıp düşüncelerini bizimle paylaşabilirsin.

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

IR

Ilayda Reze

14/10/2014

yani butcede onemli bir pay kuafore gitmekte, bilgilendirme icin tesekkurler


SK

Sevilay Kalkıcı

14/10/2014

düğün bütçesi için araştırmalarımda yardımcı oldu teşekkürler