Düğün gününü hayatının sonuna kadar ilk günkü kadar net hatırlamayacaksın. Fakat düğün fotoğrafların bu anı ölümsüzleştirecek. O halde düğün fotoğraflarında da güzel gözükmek için gelin saçı ve makyajını kusursuz yapan bir firma ile anlaşmalısın. Tabii bunun için düğün bütçenden ne kadar ayırman gerektiğini de bilmelisin. Seni bu düşüncelerden kurtarmak ve ön bilgin olması için Adana'daki kuaförler ile konuştum. Merak edenler ve bütçe planı yapanlar hemen göz atmalı.

gelin_duvak_takimi - Adana'da gelin saçı ve makyajı fiyatları

Adana'da gelin başı fiyatları genel olarak paket paket fiyatlandırılıyor. Paketler gelin saçı ve makyajı olarak ve bu pakete ek manikür, pedikür ve tüm vücut ağda eklenerek 2 paketle sınırlandırılıyor. Ben manikürümü daha önceden yaptıracağım sadece saç ve makyaj istiyorum derseniz birinci paketi seçmiş oluyorsunuz ve minimum 600 TL ile 800 TL arasında değişiyor fiyatlar. Tabii bu fiyatlara saç provası dahil değil. Eğer saçımı önceden görmek isterim derseniz ise bir 100 TL'yi daha gözden çıkarmalısınız demektir. Bir diğer seçeneğiniz ise kuaför yerine özel saç artististine yaptırmak isterseniz ise fiyat 1250 TL' den 3000 TL'ye kadar çıkabiliyor ayırmanız gereken bütçe. Eğer böyle bir planınız varsa sizin için hazırladığımız 7 soruyu sormadan evet demeyin!

İkinci seçeneğiniz ise saç ve makyajın yanı sıra manikür-pedikür ve tüm vücut ağda seçeneklerini içeren paket. Adana kuaförleri bu paketi birinci pakete ek olarak 100 TL ile 150 TL arasında bir ücret belirleyerek fiyatlandırıyor. Örneğin 750 TL'lik ilk paketi seçtiğinizi ve buna ek olarak 2. paketi eklettiğinizde 100 TL daha ödeyeceğinizi düşünürsek ayırmanız gereken bütçe 850 TL olacaktır.

O gün kuaförünüz veya anlaştığınız tasarımcıyı düğün mekanına veya eve gelmelerini istiyorsanız önceden belirtmelisiniz. Çünkü bu kalem genel olarak ekstraya konuyor. Görüştüğümüz tüm saç artistleri düğün paket bedelinin 2 katını, bazısı ise bulunduğu mesafeye ve düğünün hafta içi veya hafta sonu olmasına göre ücretlendirdiklerini belirttiler.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Artık şehrinizin gelin saçı ve makyajı bütçe aralığını biliyorsunuz. Fakat indirimli ve avantajlı fiyatlar isterseniz tavsiyem 3 ay önce anlaşma yapmanız olur. Ayrıca gelin saçı ve makyajı indirim sayfamızı incelemeden karar vermeyin!

Şehrindeki 550 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

IR Ilayda Reze

yani butcede onemli bir pay kuafore gitmekte, bilgilendirme icin tesekkurler

SK Sevilay Kalkıcı

düğün bütçesi için araştırmalarımda yardımcı oldu teşekkürler