Gelin Saçı ve Makyajı Adana

Erdem Yazdağ

 • Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

 • İşletme Müdürü

Erdem Yazdağ Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Erdem Yazdağ Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Erdem Yazdağ Sıkça Sorulan Sorular

Erdem Yazdağ ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Erdem Yazdağ ile 1 haftadan az önce iletişime geçilmeli.

Erdem Yazdağ şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Erdem Yazdağ şehir dışında hizmet veriyor.

Erdem Yazdağ gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Erdem Yazdağ gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, cilt bakımı, manikür / pedikür, takma kirpik, solaryum, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.

Erdem Yazdağ gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Erdem Yazdağ gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Erdem Yazdağ Hakkında

Düğününüz için saç ve makyaj hizmetini nerede alacağınız oldukça önemlidir. Telafisi olmayan bugünlerde kusursuz görünmeniz için geniş bir araştırma yapmak isteyen gelin adaylarına Adana’nın en iyisiyle tanıştırmak istiyoruz. Erdem Yazdağ Adana’da adını sıkça duyuran ve sektördeki başarısı sayesinde birçok gelin adayının ilk tercihi olan bir kuaför salonu olarak faaliyet gösteriyor.

Peki, bilmeyenler için “Erdem Yazdağ kimdir?” sorusunu yanıtlayalım. Kuaförlüğe ilk adımını 1994 yılında Adana’da atan Erdem Yazdağ, Adana’nın en elit salonlarında çalışarak mesleki gelişimini tamamladı. Kuaförlüğe aşkla bağlı olan ve işini tutkuyla yapmanın, başarısının sırrı olduğunu açıklayan Erdem Yazdağ, Adana’da ismini en yukarıya adım adım taşıdı. İlk salonunu 2000 yılında Uğur Mumcu Bulvarında açtıktan sonra kalitesini yavaş yavaş duyurmaya başladı. 2. Salonunu 2013 yılında Türkmenbaşı’nda, 3. Salonunu 2015 yılında Pandora’da, 4. Salonunu ise 2017 yılında Gürsel Paşa’da açtı. Bu işte başarılı olduğunu, hizmet kapasitesini kısa sürede 4 salona kadar çıkarmasıyla gösteren Erdem Yazdağ’ın kapısı tüm Adanalılara sonuna kadar açık!

Sektöre girdiği ilk ândan itibaren en iyi markalarla hizmet veren, hem saç hem de makyaj için kullandığı güzellik ürünlerini sürekli yenileyen Erdem Yazdağ Kuaför’de kaliteli ve hijyenik bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Büyük ve kapsamlı 4 salonumuzda da, bir kuaförde olması gereken tüm hizmetleri bulunduruyoruz. Saç ve makyaj dışında cilt bakımı, saç bakımı, ağda, epilasyon, solaryum, manikür, pedikür, el – ayak masajı ve takma kirpik konusunda da profesyonelliği hissedeceksiniz. Tüm bu imkânları size uzman bir kadro aracılığıyla sunuyoruz. İlgili ve sıcakkanlı çalışanların bir ân olsun yanınızdan ayrılmayacağını ve hayalinizdeki gelin olmanızı sağlayacaklarını söyleyebiliriz.

Erdem Yazdağ makyaj ve saç konusunda Adana’da tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri! Siz de kaliteye yakından şahit olmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Güzelyalı Mah. Uğur Mumcu Bulvarı 101 Sok. Zeliha Subaşı Apt. Zemin Kat.

 • Haritadaki Konumu

  Erdem Yazdağ Yol Haritası

Erdem Yazdağ Yorumları (1)

Burcu & Fehmi

Düğün Tarihi: 13.08.2017

Son derece kaliteli ve modern salonlara sahip, konusunda uzman insanlar eşim ile 5 kişinin ilgilenmesinden son derece mutlu oldum, tüm çiftlere tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.