Black & White Kuaför

E-posta Gönder

 • Ceyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Black & White Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Black & White Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Black & White Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Black & White Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Black & White Kuaför Hakkında

Adana’da hizmet verdiğimiz Black & White Kuaför’de rüyalarınızı süsleyen gelin olmak ister misiniz? Kusursuz hizmetimiz, güler yüzlü yaklaşımımız ve hijyenik ortamımızla beklentilerinizin karşılanacağı bir hazırlık sürecine hazır olun!

Uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürdüğümüz Black White Kuaför’de beklentilerinizi karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan ve mezuniyet gibi özel kutlamalarınızda göz kamaştırıcı görünmeniz için saç tasarımı, ombre, micro kaynak ve perma gibi hizmetlerimizle size yardımcı oluyoruz. En iyisi olmanız için uzman kişilerle çalışmanız gerektiğinize inanıyoruz. Düğün günü sizinle birlikte sevdiklerinizi de ağırlayarak aynı saatlerde birlikte vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelmeyi tercih ediyor ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Beğendiğiniz saç ve makyaj modelleri varsa size yakışıp yakışmayacağı konusunda uzun uzun konuşuyoruz. Önerilerde bulunuyor ve yıllara dayanan tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Gelinlik modeliniz, tacınız, duvağınız ve düğün mekanınız saç modelinizi belirlerken bize yardımcı oluyor. Saçınızın uzun ya da kısa olmasına bakmaksızın istediğiniz tüm modelleri rahatlıkla yapabiliyoruz. Son kararı her zaman size bırakıyoruz.

Makyaj aşamasında ise önceliğimiz daima yüz hatlarınız ve cilt tonunuz oluyor. Kapatıcılığı yüksek, renk pigmentleri yoğun ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Pürüzsüz görünmeniz için önce makyaj bazı ardından doğru renk bir fondöten uyguluyoruz. Göz yapınıza en uygun stilin hangisi olduğunu belirleyerek istediğiniz renk tonlarında farlar kullanıyoruz. Kaşlarınıza kalem yardımıyla şekil veriyoruz. Yüz hatlarınızı keskinleştirecek kontur, bronzer ve aydınlatıcı uygulamaları yapıyoruz. Tüm hazırlıklarınız bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Ceyhan kuaförleri arasında yer aldığımız güzellik merkezimizde hayalini kurduğunuz gelin olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Burhaniye Mh İnönü Blv No:21 Akdeniz Apt Ceyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.