İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu

Listeme ekle
İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Gelinlerin düğün günü, nişan ya da kına gecesi zamanlarında saçlarını özel olarak yaptırması için bozulmayan bir saç tasarımına ve akmayan bir makyaja ihtiyaçları olacaktır. Adana ilinin bu konudaki şanslı gelinleri için İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu uzman ekibi ile çalışmaktadır. Aradığınız kaliteye ulaşmak için 1 ay öncesinden randevu almayı da unutmamalısınız. Manikür ve pedikür uygulamaları, cilt bakımı ve epilasyon, saç tasarımı ve renklendirme, bakım uygulamaları yapılabilmektedir. Bunlar haricinde makyaj için en kaliteli markalar seçilmiştir. Akmaması için kişinin cildine uygun bakımlar ile desteklendikten sonra makyaj yapılmaktadır. Gün ve gece boyunca gelinliğinizin bütünlüğü olan makyajınız da saç tasarımınız da bozulmadan dayanabilecektir.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Ilhan Kul Adres Cemalpaşa Mah. 63005 Sk No:15, Gazipaşa/Adana
İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İlhan Kul Kuaför Ve Güzellik Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap