Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Sık Sorulan Sorular

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup şehir dışında hizmet veriyor.


Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Hakkında

İster rüyalarınızın gelini olun isterseniz bir film oyuncusu gibi görünün nasıl olmak istediğinizi size bırakıyoruz. Emin olduğumuz tek şey ise mükemmel görüneceğiniz!

Adana’da hizmet verdiğimiz kuaför salonumuz Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup içerisinde sorunsuz bir hizmet almanız için çalışıyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır pek çok gelin adayının saç ve makyajını yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelin saçı ve makyajı yaptırmadan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi detaylıca öğreniyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler de göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Kuaför salonumuz içerisinde kullandığımız tüm ürünlerin baştan aşağı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Sıradan gelin saçı modellerinden uzak durduğumuz bir hizmet veriyoruz. Gelinliğinizin modeline, beğenilerinize ve yüz hatlarınıza uygun olan bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Su dalgası saç stili en çok tercih ettiğimiz modellerin başında geliyor. Hem asil görünmenizi hem de sade bir hissiyatı olduğu için sizin adeta prenses gibi olmanızı sağlıyor. Topuz modellerimizde de sıradan tepede yapılan sıkı topuzlardan ziyade üst kısmı kabarık ensede minik şık topuz detaylarıyla hazırlıyoruz. Duvağınızı da takarak saçlarınız bozulmadan hazırlığınızı tamamlıyoruz.

Makyaj kısmına geçtiğimizde ise saçlarınızda olduğu gibi yine alanında uzman arkadaşlarımızla birlikte size hizmet veriyoruz. Doğal, canlı ve ışıltılı görünmenizi sağlayacak bir makyaj yapıyoruz. Yapay ya da yoğun bir makyaj yapıldığını belli edecek tüm uygulamalardan kaçınıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek şekilde makyajınızı yapıyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkarıyor, kaşlarınızın şeklini belirginleştiriyoruz. Makyajın yüzünüzde uzun süre kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Adana gelin saçı ve makyajı firmaları arasında yer alan Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup’ın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.