Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup Hakkında

İster rüyalarınızın gelini olun isterseniz bir film oyuncusu gibi görünün nasıl olmak istediğinizi size bırakıyoruz. Emin olduğumuz tek şey ise mükemmel görüneceğiniz!

Adana’da hizmet verdiğimiz kuaför salonumuz Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup içerisinde sorunsuz bir hizmet almanız için çalışıyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır pek çok gelin adayının saç ve makyajını yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelin saçı ve makyajı yaptırmadan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi detaylıca öğreniyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler de göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Kuaför salonumuz içerisinde kullandığımız tüm ürünlerin baştan aşağı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Sıradan gelin saçı modellerinden uzak durduğumuz bir hizmet veriyoruz. Gelinliğinizin modeline, beğenilerinize ve yüz hatlarınıza uygun olan bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Su dalgası saç stili en çok tercih ettiğimiz modellerin başında geliyor. Hem asil görünmenizi hem de sade bir hissiyatı olduğu için sizin adeta prenses gibi olmanızı sağlıyor. Topuz modellerimizde de sıradan tepede yapılan sıkı topuzlardan ziyade üst kısmı kabarık ensede minik şık topuz detaylarıyla hazırlıyoruz. Duvağınızı da takarak saçlarınız bozulmadan hazırlığınızı tamamlıyoruz.

Makyaj kısmına geçtiğimizde ise saçlarınızda olduğu gibi yine alanında uzman arkadaşlarımızla birlikte size hizmet veriyoruz. Doğal, canlı ve ışıltılı görünmenizi sağlayacak bir makyaj yapıyoruz. Yapay ya da yoğun bir makyaj yapıldığını belli edecek tüm uygulamalardan kaçınıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirecek şekilde makyajınızı yapıyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkarıyor, kaşlarınızın şeklini belirginleştiriyoruz. Makyajın yüzünüzde uzun süre kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Adana gelin saçı ve makyajı firmaları arasında yer alan Kübra Emirdoğan & Mikail Ünal Makeup’ın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.