Saloon Gamze Tokay

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Saloon Gamze Tokay Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Saloon Gamze Tokay Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Saloon Gamze Tokay Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saloon Gamze Tokay Sıkça Sorulan Sorular

Saloon Gamze Tokay gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Gamze Tokay gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Saloon Gamze Tokay gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Gamze Tokay gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, el / ayak masaj, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Saloon Gamze Tokay şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saloon Gamze Tokay şehir dışında hizmet vermiyor.


Saloon Gamze Tokay ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Gamze Tokay ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Gamze Tokay Hakkında

Belki de hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, görünümünüz ile tüm davetlileri etkilemek istiyorsanız, bunu Adana’da size en iyi şekilde sunmak için hazırız! Saloon Gamze Tokay – Serkan Işık olarak hem saç hem de makyaj konusunda uzmanlaşan kadromuz ile hayallerinizdeki gelini ortaya çıkarıyoruz.

Makyaj konusunda deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahibiz. Uzun zamandır sayısız gelin adayının makyajını yapan ekibimizin bilgi birikimlerine güvenebilirsiniz. Sektörü ve en yeni trendleri yakından takip etmesi sebebiyle de tüm isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Dilerseniz aklınızdaki modeli yapmamızı isteyebiliyor, dilerseniz de kendinizi tamamen bize bırakabiliyorsunuz.

Makyajınızı belirlemede saç modeliniz, yüz hatlarınız, göz renginiz, gelinliğiniz, duvağınız hatta ve hatta düğün konseptiniz bile çok önemli oluyor. Bu unsurlara dikkat ederek sizin de içinize sinen bir makyaj tercihinde bulunuyoruz. Makyajınızı yapmadan cildinizi, hazırladığımız özel bazlar ile temizliyoruz. Böylelikle yüzünüz hem daha parlak görünüyor hem de makyajınızın kalıcılığı artıyor. Bunun yanı sıra manikür, pedikür, takma tırnak ve kalıcı oje gibi imkanlarla da güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz. Adana’nın en iyi kuaförü olmak için kendimizi her alanda geliştiriyor, %100 memnuniyet ile buradan uğurlamayı amaçlıyoruz.

Sunduğumuz imkanların yanı sıra fiyatlarımızla da yüzünüzü güldürmeyi hedefliyoruz. Adana kuaför fiyatlarından farklılaşmak için fiyat politikamızı memnuniyet odaklı belirliyoruz.

Her hizmetimizde gelin adaylarımızın yararını düşünüyoruz. Bunun örneklerinden biri olarak da çalışma saatlerimizi söyleyebiliriz. Haftanın her günü faaliyet gösterdiğimiz için düğününüz hangi gün olursa olsun bizi tercih edebiliyorsunuz. Sabah 07.00’da kapılarımızı açıyor, akşam 19.30’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Yalnızca Pazar günleri 09.00 – 18.00 arasında çalıştığımızı da dipnot olarak belirtelim.

Eğer kuaför tercihinizi bizden yana kullanmak istiyorsanız sizi hayatınızın en özel gününe kusursuz bir şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hakkımızda daha çok şey öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmak yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Gürselpaşa Mah. 75218. Sok. No:1/Zemin İşyeri 7 Seyhan, Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.