• Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Cansu Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Cansu Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Cansu Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Cansu Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cansu Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cansu Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cansu Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Cansu Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cansu Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Cansu Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cansu Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Cansu Kuaför Hakkında

Bu zamana kadar sayısız gelini ağırlamış bir kuaför salonu olarak bir gelin adayının neler bekleyebileceğini, ne gibi istekleri olacağını ve olası endişelerini çok iyi biliyoruz. Yılların deneyimine sahip bir kuaför olarak onları anlıyor, endişelerini gidermeleri ve stresten uzaklaşmaları için ne gerektiğini biliyoruz. Biz kim miyiz? İsterseniz hemen anlatalım, böylelikle siz de aradığınız kriterlere uyup uymadığımızı anlar ve kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Salonumuz Cansu Kuaför İzmit gibi Kocaeli’nin en merkezi ve büyük ilçelerinden birinde, Alemdar Caddesi üzerinde yer alıyor. Uzun yıllardır işlettiğimiz salonumuzla güzellik sektörüne katkıda bulunuyor, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde ilçenin her bölgesinden konuğumuzu ağırlıyoruz. Salonumuzda konfora, hijyene ve konuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya büyük önem veriyor ve onları evimize gelen misafirlerimizmiş gibi görüyoruz. Yetenekli, genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz ve hepimiz güler yüzlülükle hizmet ediyor, uzmanlıklarımız doğrultusunda işlemlerimizi yapıyoruz.

Salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek hemen her uygulamayı en iyi şekilde ve Cansu Kuaför tarzında yapabiliyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere; dip ve tüm boya, renklendirme ombre, ışıltı, balyaj, röfle, kesim, organik ürünlerle saç bakımı, perma, fön, topuz modelleri, örgü çeşitleri, ağda, kişisel bakım, manikür ve pedikür şeklinde işlemlerimizden örnek verebiliriz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen gelinlerimize tavsiye, düğün günü az zamanda sıkışıklık olmaması ve tam vaktinde hazırlanabilmeniz için birkaç gün önceden salona uğramanızda fayda var.

Hayatlarının en büyük heyecanını yaşayan gelinlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve onları hayallerindeki görünüme kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tarzlarını, istek ve beklentilerini öğreniyor, bu doğrultuda da saç tasarımını o modelde yapıyoruz. Porselen bir makyaj uygulamasıyla da gelinimizin doğal güzelliğini ortaya çıkarıyoruz.

İzmit kuaför salonları içerisindeki arayışına bir son vermek isterseniz Cansu Kuaför olarak bizi tercih edebilir, yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Alemdar Caddesi Veliahmet Mahallesi No:71/A İzmit/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.