Cansu Kuaför

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Cansu Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Cansu Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cansu Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Cansu Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Cansu Kuaför Hakkında

Bu zamana kadar sayısız gelini ağırlamış bir kuaför salonu olarak bir gelin adayının neler bekleyebileceğini, ne gibi istekleri olacağını ve olası endişelerini çok iyi biliyoruz. Yılların deneyimine sahip bir kuaför olarak onları anlıyor, endişelerini gidermeleri ve stresten uzaklaşmaları için ne gerektiğini biliyoruz. Biz kim miyiz? İsterseniz hemen anlatalım, böylelikle siz de aradığınız kriterlere uyup uymadığımızı anlar ve kararınızı daha rahat verebilirsiniz.

Salonumuz Cansu Kuaför İzmit gibi Kocaeli’nin en merkezi ve büyük ilçelerinden birinde, Alemdar Caddesi üzerinde yer alıyor. Uzun yıllardır işlettiğimiz salonumuzla güzellik sektörüne katkıda bulunuyor, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde ilçenin her bölgesinden konuğumuzu ağırlıyoruz. Salonumuzda konfora, hijyene ve konuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya büyük önem veriyor ve onları evimize gelen misafirlerimizmiş gibi görüyoruz. Yetenekli, genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz ve hepimiz güler yüzlülükle hizmet ediyor, uzmanlıklarımız doğrultusunda işlemlerimizi yapıyoruz.

Salonumuzda bir kuaförden beklenebilecek hemen her uygulamayı en iyi şekilde ve Cansu Kuaför tarzında yapabiliyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere; dip ve tüm boya, renklendirme ombre, ışıltı, balyaj, röfle, kesim, organik ürünlerle saç bakımı, perma, fön, topuz modelleri, örgü çeşitleri, ağda, kişisel bakım, manikür ve pedikür şeklinde işlemlerimizden örnek verebiliriz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen gelinlerimize tavsiye, düğün günü az zamanda sıkışıklık olmaması ve tam vaktinde hazırlanabilmeniz için birkaç gün önceden salona uğramanızda fayda var.

Hayatlarının en büyük heyecanını yaşayan gelinlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve onları hayallerindeki görünüme kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tarzlarını, istek ve beklentilerini öğreniyor, bu doğrultuda da saç tasarımını o modelde yapıyoruz. Porselen bir makyaj uygulamasıyla da gelinimizin doğal güzelliğini ortaya çıkarıyoruz.

İzmit kuaför salonları içerisindeki arayışına bir son vermek isterseniz Cansu Kuaför olarak bizi tercih edebilir, yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Alemdar Caddesi Veliahmet Mahallesi No:71/A İzmit/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.