Hakan Özmen Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hakan Özmen Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Hakan Özmen Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Hakan Özmen Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hakan Özmen Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Solaryum, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  25

Hakan Özmen Güzellik Salonu Hakkında

Düğün gününüzde yaptıracağınız saç ve makyajınız, o güne ait anılarınızda hep aklınızda kalacak. Özel gününüzde kendinizi güzel hissetmeyi her gelin ister. Bu yüzden gelin saçı, diğer saç tasarımlarından farklı ve özeldir Hakan Özmen kuaför Kocaeli’nde açıldı diye dilden dile dolaştığından beri 20 sene geçti. Bu yüzden ben Hakan Özmen ve ekibim titizlikle çalışıyoruz. 11 kişilik ekibimizle beraber hem yurt dışında hem de yurtiçinde Showlara katıldık. Kendimizi geliştirdik ve sizler için çok çeşitli saç tasarımları geliştirdik.

Düğün gününde gelinler için güzelliğe giden yolda 2 adım var. Birincisi doğru saç modeli seçimi, diğeri ise doğru makyaj teknikleriyle oluşmuş kusursuz bir ten makyajı.

Doğru saç modeli nasıl olmalı derseniz?

Gelinler için en son popüler gelin saçı stillerini araştırıyoruz. Hayalini kurduğunuz bugünde, kusursuz bir saç modeline sahip olmak istiyorsan, hem yüz tipine hem de gelinliğine uygun bir saç modeli seçmemiz yeterli. Her yüz tipine uygun olabilecek, her gelinliğe yakışacak topuz modellerimize göz atmak için bekliyoruz.

Doğal görünümün moda olduğu yıllarda, dağınık modeller sizleri daha üst bir görünüme kavuşturacak. Bizim en sevdiğimiz dağınık topuz modelleri. İstediğiniz modeli, önceden tasarlamak amacıyla provanız bizden!

Gelin Makyajında dikkat edilmesi gereken noktalar neler?

Gelinin canlı ve fresh gözükmesi çok önemli! O yüzden mat ve solgun gösterecek tonlardan kaçınıyoruz. Bizim amacımız güzelliğinizi ön plana çıkarmak. İlk olarak ten rengine uygun fondöten seçimi çok önemli, fondötenin aydınlık bir hava bırakmasını tercih ediyoruz.

Allık konusuna gelince ise, sizleri daha canlı göstermek için pembe rengini seçiyoruz. Daha doğal, daha sade bir havaya sahip olacaksınız. Hem düğün gününüzde sizin için hem de yakınlarınız için makyaj danışmanlığı da yapıyoruz. Yüz stiline, saç modeline uygun makyaj stilleri önerebiliyoruz.

Düğün gününüzde gelinlerin yakınlarına saç tasarım hizmeti de sağlıyoruz. 25 kişiye kadar düğün gruplarını kabul edebiliyoruz. Aynı zamanda gün içinde birden fazla gelin gruplarına da hizmet verebiliyoruz. Mekânımızın büyüklüğü ve giyinme alanımızın genişliği de tam sizin ihtiyaçlarınıza göre fiyat teklifi alabilirsiniz.Cilt bakımı, solaryum, el-ayak masajı, manikür-pedikür ve birçok hizmeti de sizlere sağladığımızı da söyleyelim. Diğer hizmetlerimizi öğrenmek, gelin saçınızı ve makyajınızı bizlere emanet etmek için formu doldurun.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.