Ayşegül Kuaför

E-posta Gönder

 • Gölcük, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ayşegül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ayşegül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşegül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ayşegül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ayşegül Kuaför Hakkında

Ayşegül Kuaför İzmit ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, profesyonel saç bakımı ve makyaj, kişiye özel renklendirme, türban tasarımı, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğinizde kuaför salonumuza gelebilir ve ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz!

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde ise sizi, büyük bir mutlulukla hazırlarız. En iyi halinizle müstakbel eşinizin ve misafirlerinizin karşısına çıkmanız için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak saç ve makyaj için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz, düğün hazırlık süreciniz için detaylardan söz edelim.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, hayalinizdeki gelin görünümünü soruyoruz. Ardından; düğün için seçtiğiniz mekanı, konsepti ve gelinliğinizin detaylarını anlatmanızı istiyoruz. Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak, saç modelinize ve makyajınıza karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, topuz yapılmış modelleri tavsiye ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlar da eşsiz görünümünüzü destekleyecektir. Kır düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçlarla birlikte örgü modellerini de tercih edebilirsiniz.

Makyajınız için doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajından sonra, gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtması için göz renginize uygun buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Ardından, tüm makyaja uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak için buradayız! Siz de bu özel gününüzde bir payımızın olmasını isterseniz, sizi hazırlamaktan mutluluk duyarız. Kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; Ayşegül Kuaför fiyatları öğrenmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.