Mehlika's Beauty Studio

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mehlika's Beauty Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Mehlika's Beauty Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehlika's Beauty Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mehlika's Beauty Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Mehlika's Beauty Studio Hakkında

Mehlika's Beauty Studio İzmit’te gelin adaylarının güzellik uygulamaları, porselen makyaj ve saç tasarımı için tercihi! Profesyonel bir ekiple uzun zamandır faaliyet gösteriyor ve güzel kadınların tercihi olmak için çok çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyor, yenilikleri ve sektörel gelişmeleri takip ediyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya ve müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu süreçte cilt sağlığınızı ve güzelliğinizi de ihmal etmiyor, salonumuzda hijyen koşullarına önem veriyoruz. Kaliteden de ödün vermiyor; makyaj malzemeleri, güzellik ürünleri, saç bakım ürünleri ve boyalarda birinci sınıf markaların ürünlerini tercih ediyoruz.

Gelin saçı ve makyaj uygulamaları için salonumuzda ön görüşme düzenliyor, isteklerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz şıklığı saç veya türbanınızla tamamlıyor, güzelliğinizle göz kamaştıracağınız makyaj uygulamaları yapıyoruz. Dilerseniz, düğün öncesi provalar da son derece yararlı oluyor. Size ve sevdiklerinize hizmet verdiğimiz düğün sürecinde, evde veya düğün mekanında da yanınızda olabiliyoruz.

Kocaeli İzmit kuaför ve güzellik salonları arasında farkı bu kez de sizinle birlikte yaratmak üzereyiz! Güzelliğinizle parlamaya hazır mısınız? Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran makyajda sadelik tercih ediyoruz. Saç ve türban modeli için ise özgün tasarımlarla farklılıklar yapmaya odaklanıyoruz. Biz hazırız, ya siz?

Tüm bunların yanında düğün öncesi sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne kavuşmak için cilt bakım ile tedavileri de yapıyoruz. Leke, sivilce, kırışıklık gibi tedavi seçenekleriyle kalıcı makyaj uygulamaları için de randevu alabilirsiniz. İpek kirpik, kirpik lifting, microblading, dudak belirginleştirme, BB glow, dipliner ve kalıcı tırnak uygulamalarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mehlika's Beauty Studio’da güzellik uygulamaları ile birlikte kuaför uygulamaları da düğün öncesi tercihiniz olabilir.

Mehlika's Beauty Studio iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmak için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Unutmayın, Kocaeli gelin makyajı uygulamaları ve saç tasarımı için doğru adrestesiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.