Kuaför Aysel

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Kuaför Aysel Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Aysel Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Aysel Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Aysel Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Aysel Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o çok özel düğün gününüzde gelin saçınızın ve makyajınızın profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmasını ve kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmayı istiyorsanız Kuaför Aysel İzmit hizmetinizde.

Salonumuzda güzelliğe dair her işlemi profesyonel ekibimizle kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Düğün gününüzde sizi güler yüzlü ekibimizle sıcak bir atmosferde karşılıyoruz. Düğün gününüzde sizin ve sevdiklerinizin her ihtiyacına eksiksiz bir şekilde karşılık veriyor her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınızı belirlerken yüz şekliniz, düğün mekanınız, gelinlik modeliniz, duvağınız, düğün konseptiniz gibi pek çok faktör etkilidir. Biz profesyonel ekibimizle tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı modelini tasarlıyoruz. Hazırda istediğiniz bir model varsa aynısını uygulayabileceğimiz gibi, tamamen size özel bir tasarım da ortaya çıkarabiliyoruz. Saçlarınızda kullandığımız çeşit çeşit aksesuarlarla da saçlarınıza farklı bir ışıltı katabiliyoruz.

Gelin saçınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza uygun olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulaması ile başlıyoruz. Böylece makyajınız yüzünüzde hem daha pürüzsüz duruyor ve hem de daha uzun süre kalıcı oluyor. Ardından yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak ve ufak tefek kusurlarınızı daha az görünür kılacak kontur uygulamanıza geçiyoruz. Büyük bir özenle hareket ederek sizi hayallerinizin bile ötesinde bir güzelliğe ulaştırıyoruz. Salonumuzda ayrıca bakışlarınıza anlam katacak microblading uygulamaları da yapabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Kuaför Aysel Kocaeli gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak ve sizi göz alıcı bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Ömerağa Mah. Hasan Özcan Sok. Bergüzar Apt. Kat:4 (Yeni Cuma Mevkii) İzmit/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.