Gelin Saçı ve Makyajı

Urla Gelin Saçı ve Makyajı

Urla Kuaför Güldeniz

2.500 TL'den az

Urla Alsancak Kuaför

2.500-5.000 TL

Urla Nur Kuaför

2.500-5.000 TL

Urla Kuaför Ali Urla

5.000-7.500 TL

Urla B'mod Kuaför

5.000-7.500 TL

Urla Cadde Kuaför

7.500-10.000 TL

Urla Burcu Özçalıyanlar

5.000-7.500 TL

Urla Ata Kuaför

7.500-10.000 TL

Urla Merve Make Up

2.500-5.000 TL

Urla Hayri Kale Hair Design

5.000-7.500 TL

Urla Selami Kaya

7.500-10.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Urla Kuaförleri ve Hizmetleri

Urla, Ege Bölgesinin doğal güzelliğini en iyi yansıtan İzmir ilçelerinden biri. Aynı zamanda Urla’da birçok düğün mekanı hizmet veriyor. Bunların arasında; düğün salonları, plajlar ve oteller gibi seçenekleriniz bulunuyor. Düğün mekanlarının bu kadar çok sayıda ve çeşitli olması, ilçede kuaför bulmanızı kolaylaştırıyor. Kuaförler her sezon hizmet veriyor.

Urla kadın kuaförleri, işini severek yapan profesyonel ekiplerle hizmet veriyor. Salonların hizmet kalitesi, yıllar boyunca sektörde kazandıkları deneyimden geliyor. Bununla yetinmeyen Urla kuaför seçenekleri, modern bakış açıları kazanmak için güncel trendleri takip ediyor. Urla’daki kuaförlerin hepsinde saç boyama ve kesim hizmetleri sunuluyor. Bununla birlikte epilasyon gibi hizmetler de salonlar tarafından verilebiliyor.

Urla güzellik merkezleri ve kuaförleri, ücretsiz prova avantajı sunabiliyor. Düğün gününüzden 1 veya 2 hafta önce yapılan provalar sayesinde saç ve makyaj tasarımları arasında seçim yapmanız kolaylaşıyor. Ayrıca farklı modeller ve tasarımlar deneme şansınız da oluyor. Birçok kuaför Urla’da Yenikent Mahallesi’nde hizmet veriyor. Bununla birlikte Hacıisa ve Yelaltı gibi mahallelerde de seçenekleriniz bulunuyor.

Urla Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Urla kuaförleri hizmet vermeye çok uygun rakamlardan başlıyor. Böylece ilçede her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkün oluyor. Salonlar, hazırladıkları kapsamlı gelin paketleri ile cebinizi yormadan kaliteli hizmetler almanıza yardımcı olabiliyor. Gelin paketleri, hizmet başına hesaplanan fiyatlara göre her zaman daha hesaplı oluyor. Fön ve maşa gibi hizmetlerden ekstra fiyatlar alınmıyor.

İzmir kuaförleri ve güzellik salonları, geniş fiyat aralıkları sunarak her cebe uygun alternatifler üretiyor. Şehirdeki kuaförler, bulundukları ilçeye göre farklı fiyatlar sunabiliyor. Urla’daki kuaför salonlarının fiyatları da hizmet verdikleri mahalleye göre değişebiliyor. Örneğin; Hacıisa salonları, ortalamanın altında rakamlarla hizmet veriyor. Yelaltı seçenekleri de elinizde kısıtlı bir bütçe varsa yanınızda oluyor.

Urla’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Urla’da en iyi kuaför seçenekleri, istediğiniz mekanda hizmet verebiliyor. Gelin saçınızı ve makyajınızı düğün mekanlarında veya otellerde yaptırmayı düşünüyorsanız, salonların bu hizmeti sunup sunmadığına dikkat etmelisiniz. Ekipler kendi salonlarında hizmet vermeyi tercih ediyorsa da kuaförlerin konumu sizin için önemli olacaktır. Seçtiğiniz salondan mekana ulaşım rahat olmalı ve uzun sürmemeli.

Urla kuaförlerinde; karşılama hostesleri, saç uzmanları, makyözler ve servis elemanlarından oluşan ekipler görev alabiliyor. Urla kuaför tavsiyesi isteyen gelinler için de danışmanlık yapan salonlar sunuyor. Ekiplerin büyüklüğü, salondan salona değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca her kuaförün hizmet verebildiği kişi sayısı da değişiyor. Hazırlık grubunuzda kaç kişi olacağını kesinleştirdikten sonra bir salonda karar kılabilirsiniz.

Urla Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Urla gelin saçı ve makyajı firmaları, sizin fikirlerinizden yola çıkarak eşsiz tasarımlar oluşturuyor. Firmalar, ön görüşmeler düzenleyerek aklınızdaki modelleri öğreniyor. Bu sırada kişisel zevklerinizi de göz önünde bulundurarak bazı tasarımlar hakkında bilgi veriyor. Ekipler, gelin saçı ve makyajınıza karar verme aşamasında düğün mekanınız ve gelinlik modelinize de dikkat ediyor.

Urla firmaları, saç ve cilt sağlınıza önem veriyor. Bunun için düğün gününüzden önce saç ve cilt tipiniz öğreniliyor. Özel gününüzde de buna uygun kaliteli malzemeler kullanılıyor. Keyifli hazırlık süreçleri için firmalarda özel gelin odaları bulunabiliyor. Firmalar bu odaları, sizin ve sevdikleriniz için ayırarak konforlu ve sıcak atmosferler oluşturuyor.

Urla Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Urla gelin başı fiyatları, düğün gününüze ve randevu aldığınız zamana göre değişiklik gösterebiliyor. Urla’da açık hava mekanları daha çok bulunuyor. Bu nedenle ilçedeki seçeneklerin popülerliği, yaz aylarında artıyor. Kuaförlerden erken randevu alırsanız, yaz sezonu için çeşitli indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Bununla birlikte salonlar sonbahar ve kış mevsimlerinde çok daha uygun rakamlarla hizmet veriyor.

Urla gelin saçı firmalarının sunduğu farklı paketler var. Saç kesimi, maşa ve fön gibi hizmetlerin bulunduğu başlangıç paketlerinden birini tercih ederseniz çok hesaplı fiyatlar sizi bekliyor. Bununla birlikte firmalar; saç boyama ve ombre gibi işlemlerin bulunduğu paketler de sunabiliyor. Bu paketlerin fiyatları bir tık daha yüksek oluyor.

Urla Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Urla gelin makyajı ekipleri, sevdiklerinize de aynı hizmetleri sunabiliyor. Hazırlık gruplarının büyüklüğü, makyaj fiyatlarına etki ediyor. Ekipler butik gruplar için her zaman daha uygun rakamlarla çalışıyor. Makyaj tasarımlarıyla birlikte takma kirpik ve basit cilt nemlendirme işlemleri en uygun fiyatlı gelin paketlerinde size sunuluyor. El ve ayak masajları ile rahatlamayı dilerseniz fiyatlar artıyor.

Urla firmaları, çeşitli makyaj türleri arasında seçim yapabilmenizi sağlıyor. Porselen makyaj tasarımları talep ederseniz fiyatların arttığını görüyoruz. Doğal görünümlerin elde edildiği hafif makyajlar ise çok daha hesaplı oluyor. Firmalar, fırçalar ve kalemler ile kaşlarınızı istediğiniz şekle getirebiliyor. Bununla birlikte kalıcı kaş uygulaması için kenara daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekiyor.

Urla Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları