Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Urla Kuaförleri

Urla'da en iyi gelin kuaförünü arayanların birçok seçeneği bulunuyor. Farklı hizmet seçenekleri bulunan Urla kadın kuaförleri gelin adaylarını en özel günlerine hazırlamak için bekliyor. Urla'da kuaförlerden alabileceğiniz hizmetlerden de bahsedelim. Urla kuaförlerinden hayalinizdeki gelin saçı ve makyajını gerçeğe dönüştürmelerini isteyebilirsiniz. Alanında uzman her kuaför Urla'da bu modelleri size en yakışacak şekliyle uygulayabiliyor.

İlçedeki kuaförlerin hizmetleri saç ve makyajla da sınırlı değil. Düğün günü ihtiyaç duyabileceğiniz ağda, cilt bakımı, manikür-pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de bu firmalardan alabilirsiniz. Urla'daki kuaförler, bu hizmetleri kapsayan farklı paket seçenekleri sunuyor. Urla kuaför fiyatları, genellikle bu paketler üzerinden değerlendiriliyor. Paketin içeriği genişledikçe fiyatı da yükseliyor. Urla'daki gelin saçı ve makyajı fiyatlarını etkileyen bir kriter de prova. Bazı firmaların ücretsiz olarak sunduğu prova hizmetinden bazı firmalar ise ücret talep edebiliyor.

Bulunduğunuz sayfada deneyimli Urla makyaj artistlerini ve kuaförlerini bulabilir, firmaları size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları