Burcu Özçalıyanlar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Burcu Özçalıyanlar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Burcu Özçalıyanlar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Burcu Özçalıyanlar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Burcu Özçalıyanlar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Burcu Özçalıyanlar Hakkında

Uzun yıllardır özel davetler için profesyonel olarak makyaj hizmeti veriyorum. İsmim Burcu Özçağlıyanlar. Düğünlerin oldukça heyecanlı süreçler olduğunun farkındayım. Siz de en güzel anlarınızda profesyonel bir destek almak ve güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız doğru sayfada olduğunuza emin olabilirsiniz.

Düğün, nişan, kına gecesi gibi törenlerin hayatımızda oldukça önemli bir yeri bulunuyor. Makyaja olan merak duygum ve içimdeki tutkuyu yıllar içerisinde almış olduğum eğitimlerle geliştirerek meslek haline getirdim. Profesyonel olarak çalışan bir makyaj sanatçısıyım. Hijyenik bir ortamda, kaliteli makyaj malzemeleriyle size hizmet veriyorum. İsteklerinizin neler olduğunu dinliyor, ayrıntılı cilt ve yüz hattı analizlerimle doğru teknikleri kullanarak etkileyici görünmenizi sağlıyorum. Her cilt ve yüz tipinin farklı bir makyaj tekniğe ihtiyacı oluyor. Bunun için düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek hem isteklerinizi dinliyor hem de size kendimi tanıtıyorum. Sizinle tanışmadan önce yapmış olduğum hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler vererek yeteneğim konusunda ön bilgilendirme yapıyorum. Gelinliğinizin modeli ya da yüzünüze gidecek renk tonları hakkında konuşarak bazı notlar alıyor ve planlamalar yapıyorum.

Düğün günü geldiğinde ise önce cildinizi temizliyor ve makyaj için uygun bir zemin hazırlıyorum. Gözlerinizi gölgelendiriyor, içerisine beyaz kalem çekerek büyük gösteriyor ya da farklı renk kalemi göz altlarınıza dağıtarak buğulu bir görüntü elde etmenizi sağlıyorum. Kaşlarınızı dolduruyor, gerekiyorsa şekillendiriyorum. Yüzünüze kontur işlemi yaparak yüz hatlarınızı ön plana çıkarıyorum. Dudaklarınızı belirginleştirerek yapaylıktan uzak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyorum.

Siz de İzmir make up artistleri arasında başarılı bir yer edinerek birçok gelinin yanımdan mutlu bir şekilde ayrılmasına sebep olduğum için yaptığım işten her zaman büyük keyif alıyorum. Siz de benimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenikent Mahallesi, Hüseyin Zeren Cd., 35430 Urla/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Burcu Özçalıyanlar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.