Ata Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Urla, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Zeki Dikmen
2 4

Konak

Zeki Dikmen

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Bahar Yazıcıer Saç Tasarım
57 6 15

Buca

Bahar Yazıcıer Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Dmg Saç Tasarım
44 3 40

Karşıyaka

Dmg Saç Tasarım

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen düğününüz için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor. Saç ve makyajınızı ustalıkla yaptığımız Ata Kuaför’de siz de düşlerinize saatler içerisinde kavuşabilirsiniz.

İzmir’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun zamandır çok sayıda gelin adayını ağırlıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda kalitemizle fark yarattığımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci yaşamanız için de samimi bir ortam oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Düğünden önce düğün gününü planlamak için tüm gelinlerimizle bir araya gelmeyi tercih ediyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle sizin beklentilerinizi karşılaştırıyor tarzınıza en uygun modeller konusunda sizi yönlendiriyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün mekanınız ve beğenileriniz bize karar aşamasında ışık tutuyor. Yaptığımız gelin saçı ve modelleri içerisinden de tarzınıza yakın olacağını düşündüklerimizi beğeninize sunuyoruz. Böylelikle yeteneklerimizi görerek güven duymanızı sağlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyor cilt ve saç sağlığınızı önemsiyoruz. Dünyada moda olan trendleri yakından takip ederek talebiniz doğrultusunda uyguluyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci geçirmeniz için de düğün günü yakınlarınızla birlikte sizi ağırlıyoruz. Yanınızda gelen sevdiklerinizle saç ve makyaj hazırlıklarınızı aynı anda başlatıyor ve eş zamanlı olarak sizi yolcu ediyoruz.

Makyaj aşamasında ise cilt yapınızı ve yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Cilt yapınıza uygun malzemeler tercih ederek sonucun iyi olmasını sağlıyoruz. Pürüzsüz ve etkileyici görünmeniz için ise kalıcılığı ve renk pigmentleri kaliteli ürünler kullanıyoruz. Makyajdan önce baz sürüyor, makyajdan sonra ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Urla kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız Ata Kuaför’de harika bir gelin olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: 4128 Sokak No:11 Zeytinalanı Mahallesi Zeytinalanı/UrlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!