Ata Kuaför

E-posta Gönder

  • Urla, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ata Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Ata Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Ata Kuaför Sık Sorulan Sorular

Ata Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ata Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Ata Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ata Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Ata Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Ata Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Ata Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ata Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ata Kuaför Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen düğününüz için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor. Saç ve makyajınızı ustalıkla yaptığımız Ata Kuaför’de siz de düşlerinize saatler içerisinde kavuşabilirsiniz.

İzmir’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun zamandır çok sayıda gelin adayını ağırlıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda kalitemizle fark yarattığımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci yaşamanız için de samimi bir ortam oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Düğünden önce düğün gününü planlamak için tüm gelinlerimizle bir araya gelmeyi tercih ediyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle sizin beklentilerinizi karşılaştırıyor tarzınıza en uygun modeller konusunda sizi yönlendiriyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün mekanınız ve beğenileriniz bize karar aşamasında ışık tutuyor. Yaptığımız gelin saçı ve modelleri içerisinden de tarzınıza yakın olacağını düşündüklerimizi beğeninize sunuyoruz. Böylelikle yeteneklerimizi görerek güven duymanızı sağlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyor cilt ve saç sağlığınızı önemsiyoruz. Dünyada moda olan trendleri yakından takip ederek talebiniz doğrultusunda uyguluyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci geçirmeniz için de düğün günü yakınlarınızla birlikte sizi ağırlıyoruz. Yanınızda gelen sevdiklerinizle saç ve makyaj hazırlıklarınızı aynı anda başlatıyor ve eş zamanlı olarak sizi yolcu ediyoruz.

Makyaj aşamasında ise cilt yapınızı ve yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Cilt yapınıza uygun malzemeler tercih ederek sonucun iyi olmasını sağlıyoruz. Pürüzsüz ve etkileyici görünmeniz için ise kalıcılığı ve renk pigmentleri kaliteli ürünler kullanıyoruz. Makyajdan önce baz sürüyor, makyajdan sonra ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Urla kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız Ata Kuaför’de harika bir gelin olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    4128 Sokak No:11 Zeytinalanı Mahallesi Zeytinalanı/Urla

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.