Ata Kuaför

E-posta Gönder

 • Urla, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ata Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ata Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ata Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ata Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ata Kuaför Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen düğününüz için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor. Saç ve makyajınızı ustalıkla yaptığımız Ata Kuaför’de siz de düşlerinize saatler içerisinde kavuşabilirsiniz.

İzmir’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun zamandır çok sayıda gelin adayını ağırlıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda kalitemizle fark yarattığımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci yaşamanız için de samimi bir ortam oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Düğünden önce düğün gününü planlamak için tüm gelinlerimizle bir araya gelmeyi tercih ediyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle sizin beklentilerinizi karşılaştırıyor tarzınıza en uygun modeller konusunda sizi yönlendiriyoruz. Gelinlik modeliniz, düğün mekanınız ve beğenileriniz bize karar aşamasında ışık tutuyor. Yaptığımız gelin saçı ve modelleri içerisinden de tarzınıza yakın olacağını düşündüklerimizi beğeninize sunuyoruz. Böylelikle yeteneklerimizi görerek güven duymanızı sağlıyoruz.

İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini başarıyla yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıyor cilt ve saç sağlığınızı önemsiyoruz. Dünyada moda olan trendleri yakından takip ederek talebiniz doğrultusunda uyguluyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci geçirmeniz için de düğün günü yakınlarınızla birlikte sizi ağırlıyoruz. Yanınızda gelen sevdiklerinizle saç ve makyaj hazırlıklarınızı aynı anda başlatıyor ve eş zamanlı olarak sizi yolcu ediyoruz.

Makyaj aşamasında ise cilt yapınızı ve yüz hatlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Cilt yapınıza uygun malzemeler tercih ederek sonucun iyi olmasını sağlıyoruz. Pürüzsüz ve etkileyici görünmeniz için ise kalıcılığı ve renk pigmentleri kaliteli ürünler kullanıyoruz. Makyajdan önce baz sürüyor, makyajdan sonra ise sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Urla kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız Ata Kuaför’de harika bir gelin olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  4128 Sokak No:11 Zeytinalanı Mahallesi Zeytinalanı/Urla

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.