Selami Kaya

E-posta Gönder

 • Urla, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Selami Kaya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Selami Kaya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selami Kaya Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Selami Kaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Selami Kaya Hakkında

Güzelliğinizi sevdiklerinize düğün gününüzde en iyi şekilde göstermek için bir kuaför arayışındaysanız, Urla’da uzun süredir faaliyet gösteren ve kalitesini ispatlayan bir isim önerisinde bulunmak istiyoruz. Selami Kaya Urla’nın en iyi kuaförleri arasında yerini alırken sağladığı imkân ve olanaklarla da istediğiniz hizmeti en iyi şekilde sunuyor.

Salonumuzun oldukça ferah ve geniş olduğunu söylemek istiyoruz. Özellikle düğün günlerinde telaşın çok, stresin ve heyecanın fazla olduğunu biliyoruz. Salonumuzda kendinizi ferah hissetmenizi sağlıyor, düzenli ve hızlı ilerleyen işleyişimiz ile sizi herhangi bir mağduriyetten uzak tutuyoruz. Zeminde kullandığımız parlak mermerler, salonumuz şıklık katıyor. Tavanda kullandığımız LED’ler ile ortamın ambiyansını bozmuyoruz. Sahip olduğumuz tüm güzellik ürünlerini ve makyaj malzemelerini sergilediğimiz vitrinler bulunuyor. Bu sayede dürüstlük ve güvenirlik ilkelerinin bizim için ne kadar önemli olduğunu fark ettirmiş oluyoruz.

Saçınız ve makyajınız ile ilgili tüm işlemleri uzman kadromuz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz gelin başı modellerini öneriyor, dilerseniz bambaşka bir değişimin içine girebiliyor ve kesim, ombre, röfle, topuz ya da boya gibi işlemler tercih edebiliyorsunuz. Tecrübelerimize güvenmenizi istiyoruz, sizi buradan düğününde göz kamaştıracak bir gelin olarak uğurlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Haftanın her günü açık olduğumuzu biliyor muydunuz? Bu da düğününüz hangi gün olursa olsun bizi tercih edebilmenizi sağlıyor! Her gün sabah 9’da kapılarımızı açıyor ve akşam 8’e kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Özellikle düğünlerin yoğun olduğu dönemlerde bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle tüm günü size ayırabiliyor, her istek ve ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Gelin saçının ve makyajının bir hayli önem verilmesi ve üstünde özverili bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu bilinçle çalışıyor, sizi buradan içiniz rahat bir şekilde uğurluyoruz. Emin olabilirsiniz!

Eğer düğününüze hazırlanırken Selami Kaya Kuaför farkını yaşamak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacı İsa, 75. Yıl Cumhuriyet Cd. No:31, 35430 Urla/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.